Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Meriva

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Meriva | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:02 Vetura , Ferizaj

Opel Meriva 1.7 cdti v.p 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:50 Vetura , Viti

OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2012 MANUAL ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 Vetura , Prishtinë

OPEL MERIVA 1.7CDTI POSAARDHUR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:07 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Meriva 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:41 Shitorja Vetura , Ferizaj

Opel Meriva 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:00 Vetura , Drenas

Opel Meriva 1.7 2006

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 Vetura , Kaçanik

Shes opel Meriva 1.7 dizell motorre.japan regjistrimi i tret

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:49 Vetura , Prishtinë

Opel Meriva 1.7 CDTI

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:32 Vetura , Prizren

Opel Meriva 1.3 CDTI Viti 2010 (RKS)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28 Vetura , Viti

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik 2012 vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:43 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 13:11 Vetura , Gjakovë

Opel Meriva 1.7 CDTI EcoFlex me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Vetura , Gjilan

OPEL MERIVA 1.8 BENZIN RKS 7 MUJE MANUEL - VP 2004

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:20 Vetura , Dardanë

OPEL MERIVA 1.8 BENZIN RKS 7 MUJE MANUEL - VP 2004

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:25 Vetura , Prizren

Opel Meriva 1.3 CDTI 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 02:19 Vetura , Prizren

OPEL MERIVA 1.7 DIZEL 2012

7 700 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 21:23 Vetura , Prishtinë

Opel Meriva 1.3

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:35 Vetura , Viti

Opel Meriva 1.7 CDTI, Automatik, Sensor para mas - 2010

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 02:11 Vetura , Lipjan

SHITET OPEL MERIVA 1.7 CDTI 2004 RKS

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 14:07 Vetura , Ferizaj

Opel meriva 1.7 cdti Per Pjes

22 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 11:07 Vetura , Ferizaj

Opel meriva dizell cdti eco flex me dogan viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:51 Vetura , Ferizaj

Opel meriva 1.3 dizell me dogan viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:23
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Meriva 1.7 2012 me dogane

6 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:29 Vetura , Gjakovë

Pjes per opel meriva 1.6 - 16 v

5 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Mar 17:11 Vetura , Malishevë

Opel Meriva 1.7cdti

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 16:05
Linku:
Vetura , Prishtinë

Opel Meriva 1.7 CDTI ne gjendje perfekte

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 22:55 Vetura , Dardanë

Opel Meriva

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 22:48 Vetura , Dardanë

Opel Meriva

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 17:39 Vetura , Prishtinë

Vetur

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 13:50 Vetura , Prishtinë

OPEL MERIVA 1.7 CDTI #AUTOMATIK# NAVI ME DOGANE

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 16:59 Vetura , Lipjan

opel Meriva

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 08:17 Vetura , Prishtinë

Vetur

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 19:34 Vetura , Prizren

Opel meriva shitet ose ndrohet

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 04:48 Vetura , Prishtinë

Shitet opel Meriva 1.7cdti

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 09:49 Vetura , Prishtinë

Vetur

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 14:08 Vetura , Prishtinë

Vetur

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 23:09 Vetura , Malishevë

Shitet opel meriva

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Shk 11:59 Vetura , Prizren

SHITET OPEL MERIVA 1.7 ECO TEC

3 400 EUR

20 Shk 22:37 Vetura , Dardanë

Opel Meriva

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 14:21 Vetura , Prizren

Opel meriva vetur familajre

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 20:14 Vetura , Lipjan

Opel Meriva 1.7 CDTI Ushitt Flmm..!!

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Shk 19:17 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Meriva 1.6 benzin 2010

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 20:42 Vetura , Ferizaj

Opel meriva

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 08:47 Vetura , Dragash

Opel Meriva 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 12:33 Vetura , Prishtinë

Shitei Opell Meriva Automatik 1.7 tdci

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Meriva | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione