Ferizaj | Makina | Vetura | Opel | Meriva

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Meriva | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:50 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI DIESEL AUTOMATIK * Dogan Te Paguar *

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:35 ,

Opel MERIVA 1.6 B 2010 AUTOMATIK Nga Zvicrra CH 117.177 km

5 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:10 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:16 ,

Opel Meriva

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:39 ,

Opel meriva

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 08:28 ,

Opel meriva 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 14:17 ,

Opel Meriva 1.7 diesel - Viti 2012 ME DOGAN..

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 20:57 ,

Shitey Opel meriva 1.6

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 12:52 ,

Opel Meriva 1.7 diesel AUTOMATIK - 107xxx KM me dogan

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 16:17 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 19:30 ,

Opel meriva

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 22:24 ,

opel meriva

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 19:29 ,

Opel meriva

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 20:41 ,

opel meriva 2012 120 mi km automatk

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Dhj 11:04 ,

shitet

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 20:01 ,

Shitet•ndrohet Opel Meriva dizel 1.7cdti 2010 Rks

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Tet 11:35 ,

Opel Meriva 1.7 Cdti Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Tet 17:37 ,

shitet meriva ne gjendje te rregullt

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 19:21 ,

Opell Meriva 1.7 cdti RKS

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 18:19 ,

Opel meriva

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 21:49 ,

Opell meriva 1.7 (cdti) 2004 RKS

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 19:54 ,

Opell meriva 1.7 viti 2004

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:31 ,

Shitet opeli

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 21:25 ,

Shes opel meriva 1.7 cdti.74 kw.viti 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 12:40 ,

SHES OPEL MERIVA 1.7 CDTI.74 KW VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 21:14 ,

Shess opel meriva 1.7 Dti rks 1 vit

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 23:49 ,

Shitet opeli

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 22:49 ,

Opel Meriva OPC 1.7 CDTI

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Korr 20:48 ,

Opel meriva 1.7 motorr japan dizell

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 20:28 ,

Shitet opel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 09:27 ,

Opel meriva 1.7 dizell motorr japan

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 16:47 ,

Opel meriva 1.7

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 21:03 ,

Opel Meriva

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 22:54 ,

opel meriva urgjent

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Qer 16:22 ,

Opel Meriva dizel

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 00:24 ,

Opel meriva OPC

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 22:34 ,

Opel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 17:03 ,

Opel Meriva 1.7 cdti 2011 automatic

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 16:09 ,

Opel meriva 1.7 cdti 2004 RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 23:09 ,

OPEL MERIVA B 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:03 ,

Opel Meriva 1.7 cdti 2010

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Shk 12:31 ,

U shit 2000 Opel Meriva

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 12:06 ,

Opel Meriva 1.7 Dizell RKS 6 Muaj Viti 2007 Faceli

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 22:01 ,

Opel meriva

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 11:57 ,

opel meriva automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 13:15 ,

Shes Opel Meriva 1.7 cdti 130 000 km te garantuar

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Jan 14:15 ,

Shitet meriva 1.7 cdti

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 23:43 ,

Opel Meriva 1.7 TD(CI) 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 18:42 ,

Opel Meriva

3 420 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 12:42 ,

Shitet meriva 1.7 cdti klim

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Meriva | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione