Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Movano Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Movano | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Gush 16:40 Vetura , Vushtrri

Opel Movano

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 01:44 Vetura , Ferizaj

Passat 3c + Opel movano ndrrohen me vetur

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 15:11 Vetura , Ferizaj

Opel movano 2012

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 01:02 Vetura , Ferizaj

Opel movano 2.8 dti

23 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 09:53 Vetura , Gjilan

Movano

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 06:36 Vetura , Gjilan

Opel movano

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:31 Vetura , Ferizaj

Shitet Kombi

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 18:27 Vetura , Burim

Shitet kombi

3 750 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 14:41 Vetura , Gjilan

Opel movano 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Jan 01:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Movano 2.5

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 17:28 Vetura , Therandë

Opell

1 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Dhj 21:42 Vetura , Pejë

Opel Movano

9 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 19:16 Vetura , Prishtinë

Auto transport Saldues Axhustator Thejm me hillt

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 18:52 Vetura , Gjakovë

Shite busi frigo me 1 vjet regjistrimi

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 17:47 Vetura , Shtime

Opel movano

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 08:37 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL MOVANO 2.3CDTI

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 22:13 Vetura , Ferizaj

Shes opel movano e sapo ardhur nga zvicrra

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 23:50 Vetura , Ferizaj

Opel Movano 2.5

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 00:07 Vetura , Malishevë

kombi

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 18:30 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel movano 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Gush 08:46 Vetura , Ferizaj

Kombi opel movano

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 20:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Movano

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 19:41 Vetura , Mitrovicë

SHITET OPEL MONAVO CDTI 2,5 REGJISTRIM 6 MUJ

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Korr 12:30 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi opel movano frigo 2.5 cdti boj ndrrim

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 09:24 Vetura , Malishevë

Opel Movano 2.5CDTI

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 17:58 Vetura , Malishevë

Opel Movano 2.5 CDTI

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Qer 11:38 Vetura , Prizren

Opel Movano kombi 2.3 Diesel

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 15:23 Vetura , Prishtinë

Kamioneta Opel Movano

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 17:42 Vetura , Prishtinë

Kamioneta Opel

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 00:17 Vetura , Prishtinë

Opel Movano

5 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 22:14 Vetura , Drenas

KombiOpell mavano

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 15:40 Vetura , Gjakovë

Shitet Opel Movano 3.0 cdti

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 12:15 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi frigo 2.5 dti viti 2005

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 23:54 Vetura , Ferizaj

Opel Movano

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 15:18 Vetura , Vushtrri

SHES KOMBIN OPEL DIZEL

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 23:39 Vetura , Gjilan

Opel Mevano

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 20:21 Vetura , Prishtinë

Shitet opel movano 2.8

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 21:47 Vetura , Ferizaj

Opell movabo

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 22:00 Vetura , Vushtrri

Opel Mavano viti 2006 ne gjendje prefekte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 11:38 Vetura , Malishevë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 18:37 Vetura , Ferizaj

Opel movano

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
31 Jan 16:43 Vetura , Lipjan

Opel

5 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 17:04 Vetura , Burim

Opel Movano 2.3

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 22:37 Vetura , Deçan

Shitet opel movano

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Jan 08:09 Vetura , Prishtinë

Taxi 24h ter territorin e kosoves transport

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 21:16 Vetura , Prishtinë

Shes kombin ulse 16+1 viti 2017

18 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
26 Dhj 21:15 Vetura , Pejë

opel movano Doppelkabine 2.5 dizel

5 300 EUR

25 Dhj 13:56 Vetura , Prishtinë

Shes

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 16:08 Vetura , Prishtinë

Kombi Opel

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Nën 11:43 Vetura , Ferizaj

Opel movano 2.5 dizell

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Movano | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione