Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Movano

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Opel Movano | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:09 ,

Opel movano

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:06 ,

OPEL tipi Movano 2.5TD

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 13:46 ,

Opel Movano

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:01 ,

Opel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 02:01 ,

Kombi Opel Movano

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 19:41 ,

Auto transport Saldues Axhustator Thejm me hillt

10 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Movano

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Movano

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Movano

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Pri 23:27 ,

Opel Movano

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 19:19 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 09:29 ,

Taxi 24h ter territorin e kosoves transport

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 09:28 ,

Auto transport Saldues Axhustator 24h

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 20:11 ,

Opel Movano 2.3 Dizel (Transporter)

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Shk 13:03 ,

OPEL MOVANO F3500 URGJENT!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 22:50 ,

Auto transport Saldues Axhustator Thejm me hillt

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Shk 10:40 ,

Shitet Opel Movano 2.5 Diesel

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 20:46 ,

Minibus Opell Movano 2.5 CDTi

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 10:59 ,

Shitet kamioneta 2.5td pa.dogan

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Jan 05:09 ,

Opel movano

2 EUR

04 Jan 17:11 ,

Opel movano

19 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 00:32 ,

Opell Movano 2.5 diesel

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 16:47 ,

Opel Morvano

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Dhj 08:33 ,

Kombi disel

830 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Nën 18:27 ,

Shitet kombi ndrrim i mundshum

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 14:40 ,

Opel movano 2.5 cdti

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Nën 19:10 ,

opel movan

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Nën 14:52 ,

Shitet Kombi

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Tet 12:29 ,

Opel movano 2.8

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 12:16 ,

Shes opel movano

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Tet 19:41 ,

Shitet kombi Opel Movano

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Sht 21:34 ,

Opel Movano 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 18:42 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Sht 15:33 ,

Opel Movano

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Sht 14:25 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Sht 18:29 ,

Shes kombi

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 03:16 ,

Kombi opel movano

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 12:59 ,

Furgon Opel Movano 2007 18+1

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 22:13 ,

Kombi opel movano

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 15:11 ,

Kombi opel movano

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 21:23 ,

Kombi opel movano

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 14:38 ,

Shitet Opel Movano 2012 sapo ardhur nga Zvicra

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 14:41 ,

Opel movano kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 11:51 ,

Opel movano kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 21:02 ,

Opel movano-Transporter

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 11:51 ,

Shitet opel movano 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:47 ,

Opel Movano 2.5 tdi viti 2005 i doganuar

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 08:12 ,

Shitet ose ndrrohet Opel Movano 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 17:03 ,

Opel movano 2.5 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 20:46 ,

Opel Movano

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel Movano | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione