Lipjan | Makina | Vetura | Opel | Omega

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Omega | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:27 ,

Opel omega 2001

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 07:57 ,

Opel Omega 2.0 Benzin Rks I skadun viti 95

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 11:25 ,

Kerkoj opell omeg

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Nën 10:12 ,

Opel omega 2.2 dti viti 2001 Rks

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 15:48 ,

Shitet opel omega

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Nën 11:46 ,

opel omega

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 11:45 ,

opel onega

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 17:50 ,

U shittttt

880 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 17:37 ,

u shit opel omega b benxin plin

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 12:07 ,

Opel omega

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 10:54 ,

Opel omega

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 08:16 ,

Opel omega

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 10:53 ,

Shitet opel omega Urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 19:09 ,

Opel omega 2.2 Urgjent!!

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 00:33 ,

Omega 2.0i Ushit nga Drilaaaa

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Shk 12:29 ,

Opel omega 2.2 urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 22:05 ,

shes ndrroj opel omega

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 11:25 ,

Opel Omega 2.0b urgjent

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 22:55 ,

Ushit flmmmmmm

360 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 08:20 ,

u shit opel omega plin benxin

330 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 14:01 ,

Opel omega 2.0 b

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 07:58 ,

Sed

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Tet 13:04 ,

shitet omega boj ndrrim me kamijon

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 14:22 ,

Shitet opel omega automatik

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Tet 18:09 ,

Shitet opel omega automatik

550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 20:18 ,

U shit flm

34 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 11:42 ,

opell omega

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Sht 13:26 ,

Opel Omega A

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 15:48 ,

Shes opel omgen

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 12:49 ,

Opel omega 2.0 benzin plin me klim rks

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:51 ,

Opel omega 2.0benzin plin rks me klim

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:33 ,

Opel omega me klim 2.0 benzin plin rks

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 16:28 ,

Opel omega rks 2.0 benzin plin

950 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 08:30 ,

Opel Omela 2.0 benzin gaz me atest deri 2020

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 12:14 ,

Shitet opell omega 2.6 v6

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 12:00 ,

Opel Omega 2.2 benzin

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 22:13 ,

Shes Opel Omega 2.0 benzin-plin

550 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Gush 18:32 ,

Opel Omega -89

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 10:07 ,

Opel Omega -89

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 20:21 ,

u shit flm merrjep

380 EUR

24 Pri 20:17 ,

u shit flm merrjep

380 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 11:07 ,

Opel Omega -95 Turbo Diesel 2.5

1 850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 15:36 ,

Opel Omega -98

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 17:42 ,

opel omega

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 13:23 ,

Opel Omega

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 19:46 ,

Opel Omega 2.4 benzin -91

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Omega | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione