Pejë | Makina | Vetura | Opel

Adam , 1
Agila , 37
Antara , 19
Arena , 1
Ascona , 10
Astra , 370
Calibra , 20
Campo , 16
Cavalier , 1
Combo , 118
Commodore , 1
Corsa , 289
Frontera , 68
GT , 1
Insignia , 44
Kadett , 104
Meriva , 56
Monterey , 10
Movano , 15
Nova , 1
Omega , 62
Rekord , 1
Senator , 1
Signum , 31
Sintra , 1
Tigra , 15
Vectra , 407
Vivaro , 17
Zafira , 153

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:03 ,

opel frontera

1 550 EUR Price Reduced

Dje 22:47 ,

Opel Zafira 2.2 Dti Njoy 7 Ulëse Viti 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

opel corsa

950 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:22 ,

Opel Astra 1.4 Benxin

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:20 ,

Opel Vivaro 2.5 Diesel 2008 Frigo

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:33 ,

Shitet Opell Meriva

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:27 ,

OPEL CORSA 1.2 regjistrun

630 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:52 ,

SHITET

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:51 ,

Shitet vetura

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:56 ,

Opel kombi

19 Pri 23:33 ,

Opel Insignia 2.0CDTI Full CH 186.000km Sapo Doganuar!

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 21:08 ,

Shirt mundesi ndrimi

890 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 18:29 ,

Opel Meriva benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:38 ,

Opel vectra A 1.7 Turbo interkuller

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:33 ,

Opel corsa

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 15:54 ,

Shitet Opel Frontera 2.8 diesel

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Pri 15:12 ,

Shitet bojm ndrrim zafira 1.8 benzin rks

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 13:44 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 12:26 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Pri 01:27 ,

Shitet ose ndrrohet vetura Opel Astra 1.6 benzin

2 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 18:45 ,

Shitet Opel Omega

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 21:14 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:28 ,

Opel Astra 2.0 Benzin ( i ardhur nga gjermania)

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:25 ,

Opel Astra-H Cosmo 1.7CDTI ecoflex

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 05:05 ,

Opel combo

2 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 21:31 ,

URGJENT SHITET OPEL CORSA 1.4 BENZIM EKOTEK KLIMATRONIK

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 08:17 ,

Opel Combo cdti

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 01:40 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 16:15 ,

Shes opell korsa ntabele t shipnis e qlajmrume

300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 11:39 ,

opel zafira

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Pri 16:37 ,

Opel

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 23:29 ,

Shitet opel vectra 16 v

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 16:35 ,

OPEL INSIGNIA 2.0

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 14:45 ,

Opel Corsa 1.7 Dizel

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 11:42 ,

Opel Astra viti 1992

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 10:52 ,

Opell campo

4 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 10:53 ,

Shes veturen Opel Zafira 3200euro diezel 2.0 7ulse

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 08:29 ,

opel zafira

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Pri 13:37 ,

shes opel corsa

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 10:35 ,

Opel Antara SUV 4X4 2.0 Disel Ndrrim i mundshem

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 11:18 ,

Shes ose ndroj opell corsa ntabele t shipnis shtoj pare

370 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 10:43 ,

SHES KUMPJETET PER OPELL KODSA DIZELL 1.7

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 21:56 ,

Flm merrjep u shit Opel Frontera 2.0 benzin

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Mar 20:28 ,

Opel Astra F benzin 1.4 1 muj rexhistim

399 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 13:42 ,

Opel Astre 1 muaj rexhistrim

530 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 13:12 ,

Opel Combo 1.6 pa letra

470 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 18:49 ,

Opel antara

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 09:05 ,

opel

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Mar 12:43 ,

Shes opel antara

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione