Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Pick Up Sportscap

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Pick Up Sportscap | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Jan 15:52 Vetura , Gjilan

ne gjendje te rregullt, 6 muaj regjistrim

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 15:52 Vetura , Gjilan

muj regjistrim, ne gjendje te rregullt.

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 15:52 Vetura , Gjilan

muj regjistrim, ne gjendje te rregullt.

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 15:52 Vetura , Gjilan

muj regjistrim, ne gjendje te rregullt.

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 15:52 Vetura , Gjilan

muj regjistrim, ne gjendje te rregullt.

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 23:07 Vetura , Prizren

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 12:35 Vetura , Prizren

Pick up

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 07:51 Vetura , Lipjan

Opel 1.7 Dizel

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Tet 17:35 Vetura , Pejë

Shitet opel

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 00:56 Vetura , Lipjan

shitet opel combo rigjistrimi par ks

3 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 01:17 Vetura , Gjilan

Opel

550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 21:45 Vetura , Lipjan

shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 14:57 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel pick up

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 20:09 Vetura , Gjakovë

Shes Opel PickUp

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Mar 22:48 Vetura , Rahovec

Shiteeeet

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 16:58 Vetura , Besianë

opel vectra

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 09:56 Vetura , Gjakovë

999€

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 16:20 Vetura , Malishevë

Pikapi

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 23:58 Vetura , Prishtinë

Pikap

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 15:39 Vetura , Viti

Pikapo opell 1.7 dizell ndrrim i mundeshm

860 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Sht 13:53 Vetura , Prizren

Opel combo

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 15:16 Vetura , Pejë

Pikap Opel 1.7 Dizell

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 15:58 Vetura , Ferizaj

Opel combo

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Pri 09:38 Vetura , Gjilan

shes pikapin

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 13:49 Vetura , Drenas

shiten veturat

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Jan 09:29 Vetura , Vushtrri

Pikap

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 14:56 Vetura , Ferizaj

shes pikap

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Nën 12:31 Vetura , Ferizaj

Pikap

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 07:26 Vetura , Ferizaj

shes pikap

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 19:18 Vetura , Ferizaj

shes pikap shum mir i po sa ardhull

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Tet 16:49 Vetura , Prizren

Pikup opel

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Gush 18:56 Vetura , Dardanë

Opel kadet pickap

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Korr 09:36 Vetura , Besianë

Opel Pick Up Sportscap

1 500 EUR Price Reduced

14 Korr 11:01 Vetura , Klinë

Opel Pic Up

500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Qer 22:21 Vetura , Prizren

shitet opel combo 1.7 ndrrim i mundshem lir e mir

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 19:52 Vetura , Prizren

Opel Combo 1.7

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Qer 11:56 Vetura , Skenderaj

shitet

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 22:35 Vetura , Ferizaj

shitet pikapi opel

950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 14:56 Vetura , Drenas

Shitet PIKAPI urgjent

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 19:51 Vetura , Therandë

Shitet opel astra pulkinton

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 15:59 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 20:47 Vetura , Ferizaj

shes pjes per Opel combo 1.7 dizel

30 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 17:38 Vetura , Mitrovicë

Pikap Ford Courier

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 10:54 Vetura , Prishtinë

shes pickup ( pikap ) opek

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 22:41 Vetura , Therandë

Opel pikap

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 19:23 Vetura , Mitrovicë

Opel Pikapi -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 16:28 Vetura , Prizren

shitet pikap

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 16:25 Vetura , Gjakovë

Picap

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 15:51 Vetura , Shtime

shitet kombi i markes iveco

2 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Dhj 19:38 Vetura , Ferizaj

Opel combo

3 150 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Pick Up Sportscap | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione