Prishtinë | Makina | Vetura | Opel

Adam , 9
Agila , 44
Ampera , 1
Antara , 77
Arena , 6
Ascona , 31
Astra , 2389
Calibra , 49
Campo , 22
Cascada , 2
Combo , 376
Corsa , 1876
Diplomat , 1
Frontera , 50
GT , 12
Insignia , 169
Kadett , 156
Karl , 3
Manta , 3
Meriva , 238
Mokka , 7
Monterey , 3
Movano , 37
Nova , 3
Omega , 150
Senator , 1
Signum , 64
Sintra , 10
Speedster , 1
Tigra , 24
Vectra , 1969
Vivaro , 86
Zafira , 879

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 22:24
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 16:12 ,

Shiten Fellne pa goma 17 opell

220 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:11 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 16:11 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2014

6 150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik 170Km

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:00 ,

Opel Insignia 2.0Cdti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 ,

OPEL OMEGA 2.0 DTI RKS DERI SHKURT 2022

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Opel corsa c 1.0-2002 rks 22.12.2021

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ULSE XENON BI-XENON RKS -2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:55 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECOTEC VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:39 ,

Opel Zafira 1.9cdti AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:38 ,

Opel Corsa 1.7 DTI RKS 11 Muaj

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 166.000 KM I DOGANUAR 2012

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:36 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI I DOGANUAR 5DYER 2012

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI AUTOMATIK 2011 POSAARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:33 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 120-PS 6+1SHPEJTSI KLIM RKS 2007

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

OPEL CORSA D 1.7 DIZEL OPC LINE ECO FLEX

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27 ,

Opel insignia 2.0cdti 10/2011

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:23 ,

opel corsa

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:22 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Disel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:17 ,

Opel astra G 2.0 Dti 2003 extra e rujtne

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

SHES OPEL VEKTRA RKS DERI ME 13/07/21

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 ,

Shes Opel Meriva 1.7cdti

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:09 ,

Opel vektra

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:07 ,

OPELL ASTRA 2.0 DTI DISELL V.P 2001 RKS

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:47 ,

Opell Omega Automatik full ekstra

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:33 ,

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN ,RKS 6 MUAJ,VITI 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:33 ,

OPEL VECTRA 2.2 DTI,RKS 3 MUAJ,5 DYER,2001,FULL EXTRA

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:19 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 ,

Opel Antara 2.2 CDTI 4x4 Automatik - Nga Zvicra me dogane

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 ,

Opel Insignia 2.0 CDTI Automatik Facelift- Nga Zvicra

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik OPC Line nga Zvicra

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM ME LIBER SERVISI

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:07 ,

Shes Opel Zafira 2.0 CDTi 7 Ulse Automatik Viti 2014

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:50 ,

Blejm te Gjitha Llojet e Veturave me Pare cesh

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:46 ,

OPEL ZAFIRA

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:18 ,

Opel Zafira

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:06 ,

OPELL ASTRA 1.7 RKS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 ,

Opel Zafira

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:42 ,

OPEL MOVANO MAXI ,Diesel, 2.5, CDTI,2006

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:20 ,

OPELL COMBO 1.7 DIZELL KLIM 2003 VITI ISAPOARDHUR

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

Opel Corsa 1.0 Benzin

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011/ ME DOGAN

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:54 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011/ ME DOGAN

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:18 ,

OPEL CORSA 1.3ECOFLEX 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:03 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI ECOFLEX

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:03 ,

Opel Meriva 1.7 CDTI AUTOMATIK 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione