Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Opel Të gjitha në Kosovë

Adam , 1
Antara , 6
Astra , 77
Campo , 1
Combo , 47
Corsa , 83
Frontera , 2
GT , 1
Insignia , 11
Kadett , 4
Meriva , 12
Mokka , 1
Movano , 1
Omega , 6
Signum , 4
Sintra , 1
Tigra , 1
Vectra , 27
Vivaro , 8
Zafira , 37

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | Opel | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:29 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D FACE LIFT 166.000 KM I DOGANUAR 2014

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:45 Vetura , Pejë

Opel Kadet 1.3 Benxin RKS

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:43 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.4 Benxin Automatik Per Pjese

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:49 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.4 Benxin Automatik Per Pjese

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:53 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 CDTI 184ps Automatik

9 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:51 Vetura , Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI 2013 Facelift

8 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:09 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.2 Benxin RKS 8 Muaj

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 10:06 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 07:45 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 14:17 Vetura , Prishtinë

Opel Mokka AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 12:57 Vetura , Prishtinë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI 140ps FaceLift. RKS

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 12:56 Vetura , Pejë

Opel Insignia 156000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 04:23 Vetura , Pejë

Opel Corsa GSI z 1.8 Benxin viti 2002 Per Pjese

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 04:23 Vetura , Pejë

Opel Vectra 1.8 Benxin per pjese

520 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 09:19 Vetura , Prishtinë

Opel Astra J 1.7-CDTI(Dizell)-viti 2013-RKS 1-vit

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 12:22 Vetura , Prishtinë

Zafira 1.9 dizel pa dogan 7 ulse euro 4

1 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 05:55 Vetura , Gjilan

Opel insignia

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 22:55 Vetura , Lipjan

Opel Vectra Dizell

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 11:08 Vetura , Prishtinë

Opel Astra G 1.7 DTI motorrin Japan 2003

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 16:07 Vetura , Gjakovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Pri 21:15 Vetura , Lipjan

Opel Corsa Me Regjistrim

1 100 EUR

02 Pri 11:50 Vetura , Prishtinë

Opel Astra K. 1.6d viti prodhimit 2019 me dogan 178km

11 900 EUR

29 Mar 13:49 Vetura , Prishtinë

Zine terminin e punes e MOS PRIT ✅

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 02:03 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.7 dizel pa dogan

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 11:56 Vetura , Ferizaj

Opel Antara

9 000 EUR

07 Shk 19:25 Vetura , Pejë

opel vectra A rks 11 muaj

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 22:37 Vetura , Deçan

Opel frontera 3.1

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 19:24 Vetura , Pejë

opel vectra A rks 11 muaj 1100€

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 22:02 Vetura , Prizren

pikap 1.3 Dizel 2007 049 567 443

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Dhj 21:42 Vetura , Prishtinë

Opel corsa 1.4 benzin rks

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Dhj 19:53 Vetura , Ferizaj

SHITET OPEL CORSA 1.4 BENZIN

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 08:27 Vetura , Prishtinë

Opel Zafira 2008

21 Nën 20:54 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D TABELA RKS 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 10:16 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 10:13 Vetura , Therandë

Opel Meriva 1.7cdti

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 12:40 Vetura , Therandë

Shitet dhe ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 17:52 Vetura , Klinë

Shitet Opel Vectra 2.0 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 19:28 Vetura , Therandë

OPEL MERIVA 1.7CDTI

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 08:51 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

2 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 14:53 Vetura , Prishtinë

Shitet corsa 1.7 japan

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 00:51 Vetura , Ferizaj

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:43 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 23:43 Vetura , Prishtinë

Opel astra 1.6 b regjistrim 5 muj supergjendje

680 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 23:41 Vetura , Lipjan

Opel Zafira

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 20:55 Vetura , Pejë

Opel corza 1.4B rks i skadum bëjm ndrrim

550 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | Opel | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione