Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel

Adam , 3
Agila , 5
Antara , 95
Ascona , 10
Astra , 478
Combo , 14
Corsa , 202
Frontera , 9
GT , 1
Insignia , 184
Kadett , 42
Karl , 2
Meriva , 86
Mokka , 14
Movano , 4
Omega , 128
Signum , 87
Sintra , 2
Vectra , 431
Vivaro , 11
Zafira , 355

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | Opel | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:40
Linku:
Shitorja ,

OPEL ASTRA K 1.6d HDP •INNOVATION• 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 23:14 ,

opel automatik

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2017 Automatik

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:31 ,

Opel astra j Automatik

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:37 ,

Insignia 2.0 dizell automatik pa Dogan

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:11 ,

Opel Antara 2.2 CDTI Viti 2012 4X4 Automatik Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 ,

Shitet Opel Vectra 2.2 Benzin Automatik 127 mij klm 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:00 ,

OPEL ASTRA 1.4 i AUTOMATIK FACELIFT *Dogan te paguar* ch

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:00 ,

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI AUTOMATIK *7ULSE* *Dogan te Paguar*ch

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55
Linku:
Shitorja ,

Opel Insignia B 2.0 CDTI,ST

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:47 ,

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - ECOFLEX - VITI 2012 - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 ,

Opel Corssa 1.2B Automatik Rks

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:24 ,

OPEL ANTARA 2.2 CDTI AUTOMATIK FACELIFT 4x4 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:58 ,

Opel vectra 2.2disel automatik

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:06 ,

OPEL ANTARA 2.2 CDTI AUTOMATIK FACELIFT 4x4 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:03 ,

OPEL ANTARA 2.2.CDTI AUTOMATIC VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Shitet Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik 2012 vetem me Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:58 ,

Shitet Opel Astra 2.0 Dizel Automatik 2015 vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 ,

Shitet Opell Antara 2.0 dizell Automatik

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:40 Shitorja ,

OPEL ASTRA K 1.6d HDP •INNOVATION• 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:39 ,

CORSA AUTOMATIK 1.2 BENZIN 100MIJ KM 2011

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:36 ,

INSIGNIA 2.0 D 2015 E SAPO DOGANUAR

9 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Opel Insignia 2020

25 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:23 ,

Opel Vekter

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:23 ,

Opel signum per pjes

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:06 ,

Opel Astra J ,1.7

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:55 ,

Opel Astra,benzin, automatik,2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 05:09 ,

Automatik

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Gush 19:17 ,

Opel Astra 2.0DTI AUTOMATIK rks 1vjet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 21:36 ,

Astra-AUTOMATIK1.7 Dizel(cdti),Rks,Klimë,Srs,bixenon,2011etj

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:04 ,

Shes ndrroj opel korza 1.2 benxin rki i skadum

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 16:45 ,

Opel 1.9 CDTI 150 ps Automatik.

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 10:52 ,

Opel mokka 1.7 cdti automatik veq me dogan 2013

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 10:21 ,

Opel zafira 2.0 automatik

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Gush 17:12 ,

opel zafira-shitet-nderrohet me vetur automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 21:17 ,

Opel Corsa 1.2

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Gush 08:01 ,

shitet vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Gush 23:20 ,

Opel zafira 1.9 cdti

6 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 20:46 ,

Opel insignia

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 14:01 ,

Shitet Opel Meriva 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 04:53 ,

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 14:36 ,

Opel Astra 2.0 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 23:14 ,

Opel Astra,benzin, automatik,2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 20:44 ,

Opel Astra,benzin, automatik,2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 14:06 ,

Opel Insignia Sport 2016

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Gush 09:25 ,

Opel Zafira AUTOMATIK 045693540

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 18:52 ,

Opel insignia 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | Opel | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione