Rahovec | Makina | Vetura | Opel

Adam , 4
Agila , 2
Ampera , 2
Ascona , 7
Astra , 76
Calibra , 4
Campo , 7
Combo , 62
Corsa , 87
Frontera , 11
GT , 7
Insignia , 9
Kadett , 17
Meriva , 13
Monterey , 1
Movano , 4
Omega , 17
Rekord , 2
Senator , 1
Signum , 4
Sintra , 1
Tigra , 1
Vectra , 95
Vivaro , 31
Zafira , 79

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:32 ,

Opel astra

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:39 ,

Opel Insignia Sports Tourer - I DOGANUAR

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Maj 14:20 ,

Opel zafira 1.8 16v

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:13 ,

Opel corsa 1.2benzin ��049 666 035

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 03:40 ,

shitet busi opel vivaro

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 03:40 ,

shitet busi opel vivaro

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Pri 00:43 ,

Opel vectra

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 16:20 ,

Miftari

320 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 23:29 ,

Arbër

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 10:02 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 21:02 ,

Shitet

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 17:14 ,

opel zafira 2004 2.2

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:38 ,

opel zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 21:09 ,

opel zafira

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 00:17 ,

opel astra h

36 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 17:38 ,

Shitet pikap opel

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 10:15 ,

Opel zafira 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 10:58 ,

Shitet Opel Corsa Diesel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 08:54 ,

Opel Meriva 1.7 DTI

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Mar 17:59 ,

Po e shes se du me ble tjeter kerr

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 12:16 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 13:24 ,

Shitet Opel Corsa

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 13:24 ,

Shitet Opel Corsa Diesel

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 00:10 ,

Shitet Opel Corsa Diesel

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 21:37 ,

Shitet opel combo

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 13:14 ,

Opel vektra 1.8 benzin

300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 21:44 ,

Shitet

300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 10:03 ,

opel corsa

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:13 ,

opel corsa

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 02:02 ,

Shitet Opel corsa diesel

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 09:51 ,

Opel vivaro 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 23:50 ,

Opel vivaro 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 16:24 ,

Shitet ose ndrrohen Kombi dhe vectra.

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 08:58 ,

Shes opel meriva 1.7 cdti 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 14:15 ,

Shes opel Meriva 1.7 CDTI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 11:42 ,

Shes opel Meriva 1.7 CDTI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:03 ,

Shes opel Meriva 1.7 CDTI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 09:12 ,

Shes opel Meriva 1.7 CDTI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:57 ,

Shes opel Meriva 1.7 CDTI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 12:39 ,

Opel vectra 1.7 dizel

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 12:26 ,

Shes opel combo

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 11:05 ,

opel combo

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Jan 11:41 ,

Shes opel Meriva 1.7 CDTI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 19:35 ,

opel zafira 1.9 cdti

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 15:12 ,

Pikap opel 1.7

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 12:40 ,

opel zafira

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 12:27 ,

Shitet Opel Astra 2.0 16v DTL vitit 2001

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 12:27 ,

opel zafira

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione