Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel

Adam , 64
Agila , 184
Ampera , 12
Antara , 264
Arena , 17
Ascona , 272
Astra , 8818
Calibra , 335
Campo , 243
Cascada , 6
Cavalier , 4
Combo , 2071
Commodore , 3
Corsa , 6943
Diplomat , 3
Frontera , 568
GT , 87
Insignia , 526
Kadett , 1517
Karl , 4
Manta , 11
Meriva , 842
Mokka , 25
Monterey , 39
Monza , 1
Movano , 224
Nova , 5
Omega , 850
Rekord , 8
Senator , 7
Signum , 340
Sintra , 52
Speedster , 1
Tigra , 162
Vectra , 8235
Vivaro , 502
Zafira , 3638

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Opel | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Pri 19:43
Linku:
,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI Viti i prodhimit 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:36
Linku:
,

Shitet vetura Opel AsTra

660 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:24
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 22:17
Linku:
,

Kerr per Merakli

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 19:53 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 ,

shes zafira 1.9 cdti 7 ulse viti 2012 e regjistuar rks

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

Opel vivaro 2.5 cdti 2010 , klim webasto etj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:51 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:51 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:50 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:50 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 ,

Shes Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:49 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Disel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:49 Shitorja ,

Opel Astra 2.0 DTI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:48 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:48 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:48 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 ,

Shes opel astra 1.7 cdti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 ,

Opel 1.7 dizel RKS

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:46 ,

Opel Vektra 1.6 benzin,plin,punon,shumë e mirë

540 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:42 ,

SHES OPEL VEKTER 2.2 DIZEL RKS V.P 2003 SHUM I RUJTUM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:41 ,

SHES OPEL ASTER 1.7 DIZEL RKS V.P 2008 SHUM E RUJTUM

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:41 ,

Opell Corsa 1.3Cdti Me Dogan

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:39 ,

SHES OPEL ASTRA 1 VJET RKS benzin ndrrim boj

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:39 ,

OPEL CORSA 1.3ECOFLEX POSAARDHUR NGA GJERMANIA 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:39 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI AUTOMATIK 2011 POSAARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:38 ,

OPEL ASTRA J 1.7CDTI COSMO 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

Shes opel combo pikap v.p 2004 1.7dti motorr japan 1vit rks

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:36 ,

1998 Opel Corsa 1.7 DIEZEL

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:36 ,

Shitet vetura Opel AsTra

660 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:34 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI VITI 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI VITI 2005 RKS 6MUJ

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 ,

Opel zafira 1.4 benzin automatik -12 NDRRIM ME VETUR , PIKAP

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:29 ,

OPEL ASTRA 2.0 DTI RKS 3 MUJ KLIM PERFEKT EXTRA RUJTNE

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 ,

Opel GT

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:19 ,

Shitet Vectra 1.6 benxin viti 98

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:18 ,

Opel Zafira 1.9 cdti 7 ulese rks 4 muaj extra e ruajtur

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Shitorja ,

Opel Astra J (120mije km)

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:18 Shitorja ,

Opel astra

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 ,

Opel zafira 2.0 DTI 2001 7 ulese rks 6 muaj

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:17 ,

Blej Vetura Pikapa pa dogan Ose Rks ose Defekt Aksident

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 19:17 ,

Opel Agila Enjoy Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:16 ,

OPEL ASTRA J 2013 1.7 CDTI ��������

5 650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:14 ,

opel frontera

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:14 ,

opel corsa 1.0 rks 1 vit 98

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:11 ,

OPELL ASTRA 2.0 PLIN+BENZIN RKS

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:09 ,

Opell astra 1.7 dizell viti 2011

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:04 ,

Opell zafira 2.0 dizell regjistim 5 muaj tepomati

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione