Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel

Adam , 71
Agila , 207
Ampera , 18
Antara , 303
Arena , 21
Ascona , 295
Astra , 10012
Calibra , 347
Campo , 280
Cascada , 6
Cavalier , 4
Combo , 2345
Commodore , 3
Corsa , 8063
Crossland , 2
Diplomat , 3
Frontera , 637
GT , 90
Insignia , 665
Kadett , 1586
Karl , 4
Manta , 10
Meriva , 977
Mokka , 34
Monterey , 42
Monza , 1
Movano , 267
Nova , 7
Omega , 946
Rekord , 8
Senator , 7
Signum , 372
Sintra , 54
Speedster , 1
Tigra , 181
Vectra , 8884
Vivaro , 600
Zafira , 4174

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Opel | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Maj 16:49
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0cdti 160ps

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:55
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0cdti 160ps

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 12:20 ,

Opel Astra 2.0 DTI (rks 1 VIT )

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

SHES OPEL ZAFIR 1.7 CDTI VITI 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 ,

SHES OPEL ZAFIR 1.7 CDTI VITI 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:57 ,

Opel meriva 1.7 cdti vp 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:20 ,

Pjes per OPEL ASTRA

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:11 ,

Opel zafira per pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:07 ,

Opell zafira

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 ,

Golf 6. 2.0tdi klimatronikLekur

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:07 ,

Opell agila 1.2 klim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:07 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione