Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Tigra Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Tigra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 15:32 Vetura , Malishevë

opel tigra

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Jan 14:20 Vetura , Prishtinë

URGJENT 3600EURO

3 600 EUR Price Reduced

06 Nën 12:42 Vetura , Prizren

Shitet opel tigra 1.4b 11muj rks 049443889

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Tet 11:06 Vetura , Prizren

Opel tigra 1.4 99 11 muj rks

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 14:26 Vetura , Drenas

Opel tigra 1.6 benzin Me klim

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 23:37 Vetura , Prizren

Shitet opel tigra 1.4b 1vjet rks

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 12:38 Vetura , Prishtinë

URGJENT oferta deri me 1 tetor

3 600 EUR Price Reduced

25 Sht 00:12 Vetura , Gjilan

Shes opel tiger dizell

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 20:04 Vetura , Ferizaj

Opel Tigra 1.4 Benzin Kabriolet 104.000 KM te kaluara

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Korr 15:47 Vetura , Prishtinë

Shes opel Tigra

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Qer 18:29 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 22:35 Vetura , Prishtinë

Shes opel tigra

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 19:30 Vetura , Prishtinë

Shes opell tigra

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 19:24 Vetura , Prishtinë

Opel Tigra

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 18:00 Vetura , Drenas

Shiten ose ndrrohen

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 10:41 Vetura , Therandë

Shitet opel tigra

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 22:12 Vetura , Ferizaj

Shitet Opel Tigra 1.8 TURBO

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 13:43 Vetura , Gjilan

shes spojler per opel tigra

Viti: 1998
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Tet 18:33 Vetura , Gjilan

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 01:31 Vetura , Prishtinë

OPEL TIRGA 1.3D 228.000TE GARANTUARA

4 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 20:35 Vetura , Therandë

Opel tigra

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:21 Vetura , Dardanë

OPEL TIGRA

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 23:44 Vetura , Pejë

opell tigra

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 17:33 Vetura , Gjilan

Opel Tigra 1.6b

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Qer 17:57 Vetura , Prishtinë

Opel Tigra 1.7turbointerkuller 5muaj regjistrim boj nrrim

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 23:01 Vetura , Gjilan

Opel Tigra 1.6b

850 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 19:07 Vetura , Gjilan

Opel Tigra 1.6b

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 18:49 Vetura , Gjilan

Opel Tigra 1.6b

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Pri 23:05 Vetura , Gjilan

Opel Tigra 1.6b

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Pri 18:24 Vetura , Gjilan

Opel Tigra 1.6b

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 21:04 Vetura , Gjilan

Opel Tigra 1.6b

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 13:03 Vetura , Mitrovicë

Tigra shitet ose ndrrohet me bmw

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 19:00 Vetura , Burim

Shes pjes por opel tigra

Viti: 1994
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Tet 12:09 Vetura , Shtime

Shitet Opel Tigra

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Korr 10:15 Vetura , Shtërpcë

Opel tigra 1.6 16v

1 399 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 21:08 Vetura , Shtërpcë

Opel tigra 1.6 16v

1 399 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:09 Vetura , Prishtinë

Opel tigra ne gjendje tiptop Mundesi ndrrimi

1 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 12:12 Vetura , Skenderaj

Opel tigra 1.4 echotek rks i sakdum ndrroj

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Qer 12:52 Vetura , Gjakovë

Opel tigra

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 11:04 Vetura , Ferizaj

Opel 1.7 dizel

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 17:13 Vetura , Shtërpcë

Opel Tigra

1 599 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 10:54 Vetura , Burim

Opel tigra

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 21:49 Vetura , Prishtinë

Shitet opel tiger per prej 350

350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 12:56 Vetura , Prizren

Opel tigra

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 15:01 Vetura , Prizren

Opel tigra

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 19:35 Vetura , Lipjan

Opel tigra

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 19:15 Vetura , Prishtinë

Motorr benzin 1.4

190 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Pri 19:01 Vetura , Lipjan

Opel tigra

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 17:29 Vetura , Lipjan

Tigra

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 16:00 Vetura , Shtime

Shitet opel tiger

790 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Tigra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione