Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Vectra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:55 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:18 Vetura , Gjilan

Shitet opel vektra per pjes

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:11 Vetura , Ferizaj

Opel Vectra 8muaj rks 045693540

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:05 Vetura , Burim

Opel

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:04 Vetura , Drenas

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:44 Vetura , Prishtinë

shes Opel Vectra 2.0 Dizell rks 1 vjet

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:46 Vetura , Viti

Opel Vectra C

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:45 Vetura , Prizren

shitet ose ndrim me tjeter makine me te vogel

4 500 EUR Price Reduced

Dje 09:42 Vetura , Drenas

shitet vetra ose ndrrohet

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 01:52 Vetura , Gjakovë

Opel

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Mar 13:52 Vetura , Ferizaj

Opel Vekter

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 09:33 Vetura , Vushtrri

Vektra

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 21:42 Vetura , Ferizaj

Opel Vectra gts 2.2 disel 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:50 Vetura , Burim

Opel Vectra C

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:47 Vetura , Malishevë

Shes Ndrroj Opel Vectra 1.6 e thjesht

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 11:29 Vetura , Ferizaj

Shitet opel vectra 2.2 dizell 2002 ngjendje shum tmir

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Mar 09:19 Vetura , Prishtinë

SHES OPEL VEKTER DIZEL 2.0 VITI 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 19:47 Vetura , Gjakovë

Opel Vectra B I aksidentuar

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Mar 11:58 Vetura , Ferizaj

Vectra c

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 21:13 Vetura , Ferizaj

vetura

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 20:56 Vetura , Fushë Kosovë

Opel vectra B 2.0 dti dizell rks 1vit boj ndrrim

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Mar 09:41 Vetura , Drenas

opel vectra c 2.2 diezell viti 2002 rks i skadum

23 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 09:07 Vetura , Mitrovicë

Opel 1.6 benzin rks

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 09:59 Vetura , Gjilan

Shes opell vektren 1.6 benxin viti 98 regjistrim 9 muj

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:59 Vetura , Gjakovë

Opel Vetra B Benzin+Gaz

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 16:54 Vetura , Prishtinë

SHES OPEL VEKTER DIZEL 2.0 VITI 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 12:10 Vetura , Fushë Kosovë

Opel Vectra C 1.9 CDTI 180 PS automatik

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 01:12 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet

17 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 01:07 Vetura , Ferizaj

Shes ose ndrroj

17 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 00:49 Vetura , Ferizaj

SHITET OPEL VECTRA C 2200 kubik- BËJMË EDHE NDËRRIM

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 23:32 Vetura , Drenas

Opel Vectra per pjes

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 20:45 Vetura , Malishevë

Opel Vectra 2.2

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 14:24 Vetura , Gjilan

Shes opell vektren 1.6 benxin viti 98 regjistrim 9 muj

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 15:37 Vetura , Prizren

Opel vectra A

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Mar 20:06 Vetura , Ferizaj

Pjes per vekter

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 16:19 Vetura , Ferizaj

Shes ose ndrroj

17 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 16:19 Vetura , Ferizaj

Shes ose ndrroj

17 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 22:56 Vetura , Prizren

Vekta c 2004 viti Full opsion

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 11:10 Vetura , Ferizaj

Shes ose ndrroj

17 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 11:02 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet

17 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 17:48 Vetura , Ferizaj

Shes ose ndrroj

17 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 15:36 Vetura , Ferizaj

Shes ose ndrroj

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 22:40 Vetura , Prishtinë

shes opel vectra 2.2 diesel ngjedje te shkelqyer 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 21:44 Vetura , Ferizaj

Opell vectra

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 11:46 Vetura , Prishtinë

Opel vectra A

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Mar 09:53 Vetura , Ferizaj

Opel Vektra C / 2.2 Dizell

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:21 Vetura , Pejë

SHES OPEL VECTRA 1.7 TDI DIZEL

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Mar 17:45 Vetura , Drenas

Opel Vectra 1.7 Dizel RKS 5MUJ Bojm Ndrrim

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 22:35 Vetura , Mitrovicë

Opel zafira

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 09:13 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet 1.9diesel 6shpjtesi munsi ndrrimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Vectra | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione