Lipjan | Makina | Vetura | Opel | Vivaro

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Vivaro | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

16 Pri 18:58 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 10:23 ,

Opell vivaro 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Shk 13:25 ,

opel vivaro

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Gush 11:57 ,

Kombi Opel Vivaro

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 21:24 ,

opel vivaro

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 23:27 ,

opel vivaro

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 13:07 ,

Opel Vivaro

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 20:53 ,

opel

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 16:12 ,

Shes Kombi Furgon Opel Vivaro 2.5

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Sht 14:22 ,

Opel Vivaro 1.9 CDTI

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 08:07 ,

Shes opell vivaro 1.9 tdci

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 19:03 ,

Shes opell vivaro 1.9 tdci

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 20:14 ,

Shitet kombi opel vivaro

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 15:04 ,

Shitet Opel Vivaro 1Vit Regjistrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 10:54 ,

Shitet kombi Opel Vivaro 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:30 ,

Opel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 19:53 ,

Opel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 13:53 ,

Opel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 11:43 ,

Opel vivaro

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 18:17 ,

Opel Vivaro 1.9 Diesel 2012

10 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 10:06 ,

Shes kombin Opel Vivaro 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 17:37 ,

Opel Vivaro dizel

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Nën 13:55 ,

Kombi Opel vivaro

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Nën 13:14 ,

Kombi opel vivaro

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 13:54 ,

Ndrrim dhe me kerre.

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 16:46 ,

OPEL VIVARA 2.5 DIZELL ME KLIM NGA ZVICRRA

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Vivaro | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione