Klinë | Makina | Vetura | Opel | Zafira

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 18:53 ,

shes

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 12:27 ,

Opel Zafira dizel

3 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 16:25 ,

Opel zafira

5 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Dhj 21:11 ,

Shes zafira

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 20:25 ,

opel zafira

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 15:56 ,

Opel Zafira 2001 2.0 disel 16v

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 08:09 ,

U shit,flm merr jep! Opel Zafira CDTI COSMO 150 ps

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 12:28 ,

U shite, flm merrjep! Opel Zafira CDTI

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 19:15 ,

Vetura

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 10:21 ,

opel zafira 1.8 benzin

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 22:08 ,

#OpelZafira

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 13:04 ,

Opel Zafira 2.0 Dizell ( 7 ulse )

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Tet 20:36 ,

Opel Zafira 2.0D Automatik 2005

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 14:07 ,

Urgjent Opel Zafira 2.0 D Automatik

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 07:30 ,

shes veturen

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 09:43 ,

shes opel zafir e po su ardhur nga zvicrra

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 01:50 ,

shes opell zafira 2006 dizell 7 ulse 11 rks

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 21:09 ,

shes opell zafir dizell manual

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 17:10 ,

Ndrrim i mundshum

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Jan 19:16 ,

Opel zafira benzin automatik

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 19:55 ,

Opel Zafira

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 18:24 ,

Opel Zafira Automatik Cmimi i diskutueshem

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 21:35 ,

Opel zafira

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 10:18 ,

opel zafira

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 19:32 ,

Opel Zafira 2.0 DTI

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 16:48 ,

Shes opel zafir 1.9 CDTI 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 20:26 ,

Opel Zafira 2.0 Diesel 2005 RKS

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 08:17 ,

Opel Zafira lir

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 15:33 ,

Shitet Opel Zafira

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 16:48 ,

Pershendetje

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 12:36 ,

Opel zafira

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 19:47 ,

Opel zafira 2.2 dti 02

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 13:15 ,

Opell zafira muj e 11 2000

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Jan 16:05 ,

shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 17:41 ,

opel zafira

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 20:00 ,

Shitet opel zafira 2.2

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 01:38 ,

Opel Zafira B 1.9 CDTI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 20:12 ,

Shes opell zafira 2.0

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 18:47 ,

Opel Zafira

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 23:46 ,

Shiten 2 Opel Zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 12:53 ,

Shitet Zafira 2.0 TDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 16:40 ,

Opel Zafira -04

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 10:34 ,

Shes opel zafira 1.9 cdti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 08:56 ,

Opel zafira B 1.9 cdti

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 19:06 ,

Opel zafira b 1.9 cdti viti 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 22:35 ,

shes opel zafiren ne gjendje shum te mir

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Qer 20:24 ,

Opel Zafira

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Qer 21:05 ,

Opel Zafira -02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 20:49 ,

Opel zafira -02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Qer 18:10 ,

vetura ne shitje ose ndrrim me mercedes c

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione