Prizren | Makina | Vetura | Opel | Zafira

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:48 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

Opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:20 ,

Zafira dizell 2.0 regjistrim 10 muj

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 13:21 ,

Opel zafira 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 21:04 ,

Opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Maj 11:49 ,

Opel Zafira

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 13:09 ,

Opel zafira 1.7 dizel

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 00:09 ,

Opel Zafira 1.9 2006

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 23:07 ,

Karrikat per opel zafira (7 ulese)

95 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 16:47 ,

Opel zafira 1.8 16v

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:25 ,

Shes Opel Zafira 2.0 Deisel

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 21:01 ,

Opel Zafira 2.0 DTJ Dizel��������

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 15:59 ,

Opel Zafira

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:08 ,

Opell zafira dizell vit 2011 0 investim i bahet servis

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 17:51 ,

Opel Zafira 2001 Benzin 1.8 Shume pak i vozitur

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 23:21 ,

Sold����

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 21:25 ,

Opel Zafira

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 11:25 ,

Shitet Opel Zafira 2.0

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 07:00 ,

Shes opel zafira

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 13:36 ,

opel zafira 2002

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 21:53 ,

Opel Zafira 1.9 CDTi ���� Me RKS 1 vite

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:48 ,

Opel Zafira 1.9 CDTi ���� E regjistruar RKS

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 08:14 ,

Opel Zafira 1.7 ecoflex

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 17:35 ,

Urgjent shitet Zafira 1.9 -1 vit regjistrim

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Jan 22:08 ,

Opel Zafira

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 10:49 ,

U SHIT FLM

4 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 17:19 ,

Shitet opel zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 20:33 ,

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Jan 10:36 ,

Opel Zafira 1.9 Dizell Cdti 2006 1 Vit RKS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Dhj 14:16 ,

Opel Zafira

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 22:25 ,

Shitet opel zafira 2.2 dti

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 21:04 ,

Opel Zafira 1.7 EcoFLEX

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Nën 09:32 ,

Urgjent. Shitet. Zafira 1.9 cdti rks 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Nën 23:11 ,

Urgjent. Shitet. Zafira. 1.9 cdti7 ulse 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Tet 14:55 ,

Shitet zafira 1.9 cdti 2006

4 599 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Tet 21:37 ,

Shitet opel zafira 2.2 dti

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 19:10 ,

Opel 2.0 dizell rks 7ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 12:54 ,

Shes opel zafira

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 17:09 ,

Opel zafira 1.9 dizell

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 11:56 ,

Opel zafira 1.9 dizell

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 20:17 ,

Opel zafira

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 19:34 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 17:47 ,

OPEL ZAFIRA -2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Korr 10:28 ,

Opel Zafira A 2.0

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 10:14 ,

Shitet opel zafira 2.0 dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 00:48 ,

Opel Zafira 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 00:14 ,

Zafira

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 23:43 ,

Opelzafira

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Zafira | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione