Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Opel | Zafira

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Opel Zafira | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:20 ,

Shitet Opel Zafira 2.0cdti -Automatik

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 ,

Shitet Opel Zafira 1.9 cdti - 2008 Facelift

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 ,

Shitet Opel Zafira 1.9 cdti - 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:08 ,

Opel zafira 2.2

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:08 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 Shitorja ,

Opel Zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:02 ,

Shes Opel Zafira 2.2DTI Rks Klim 7 Ulse Viti 2004

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 ,

Shes Opel Zafira 2.0 Dti Rks 6 Muj 7 Ulse 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:37 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 PaDogan

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:35 ,

OPEL ZAFIRA 1.8 B AUTOMATIK 7 ULSE RKS

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:34 ,

SHES OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 1 VIT

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:32 ,

Opel Zafira 2.2 Dti Per Pjes

730 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:18 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:17 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:02 ,

Opel Zafira 1.9 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:53 ,

Opel zafira 2.0 DTI 2001 7 ulese rks 6 muaj

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:53 ,

Opel Zafira 1.9 cdti 7 ulese rks 4 muaj extra e ruajtur

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Shitorja ,

Opel Zafira C 2.0 CDTI,Tourer

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

Opel Zafira 2.0DTI RKS

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:53 ,

opel zafira RKS15.09.2021

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:49 ,

Blejm te Gjitha Llojet e Veturave Rks Aksidentume pa dogan

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:49 ,

Shes opel zafira

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:35 ,

Opel Zafira 1.9 Cdti viti 2007 7 Ulse 150ps 188km garantume

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:31 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:27 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ULSE XENON BI-XENON RKS -2010

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:22 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI AUTOMATIC VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:42 ,

Shitet Opel Zafira 2.2 Benzin 2000 RKS 11/2021

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 ,

Opel Zafira 2.2 disel, bej ndrrim me naj kerr me t'vogel

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:21 ,

Opel zafira 2003

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

Opel zafira 1.7 dizel

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:52 ,

Opel Zafira 2.2 diesel 2003 7ULESE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

opel zafira 2.0 dizell

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:29 Shitorja ,

Opel Zafira 2.0 Dti Viti 2004 7 Ulse Rks

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 ,

Shitet Opel Zafira 2.2 Dizel Viti 2003 7 Ulse

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -- 7 ULSE -- AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -- 7 ulse SHUM E RUJTNE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

Shes opell zafira 2.0 dizel 10 muj rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:14 ,

Pjes per opel zafira B 1.9 cdti 2007

10 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 ,

SHES OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI AUTOMATIK VITI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:11 ,

Opel zafira 2.0 dti (diezel) viti 2002 rks 5 muj

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:17 ,

BLEJ VETURA

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:36 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:04 ,

Opel Zafira 1.9cdti AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:10 ,

Opel zafira me 7 ulese

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:57 ,

Opel zafir A

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:38 ,

Shitet opel Zafira

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:35 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:31 ,

Opel Zafira 1.6 benzins

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Opel Zafira | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione