4x4 | Pejë | Makina | Vetura

Mitsubishi , 60
Nissan , 60
Opel , 50
Audi , 48
BMW , 45
Toyota , 39
Ford , 38
Land Rover , 34
Renault , 34
Kia , 27
Jeep , 26
Mazda , 26
Suzuki , 24
Hyundai , 22
Fiat , 14
Škoda , 14
Lada , 7
Citroën , 6
Peugeot , 6
Ssangyong , 6
Rover , 5
Seat , 5
Chevrolet , 4
Smart , 4
Volvo , 4
Daihatsu , 3
Isuzu , 3
Subaru , 3
Honda , 2
Acura , 1
Buick , 1
Dacia , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Tata , 1
Zastava , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 4x4,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 4x4 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:43 ,

HYUNDAI GALLOPER 2.5D 4X4 RKS

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:35 ,

Mitsubishi

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:24 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Renault Clio 1.2 Benxin

Histora e veturës

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 ,

Renault Koleos 2.0 Diesel 4X4

Histora e veturës

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Toyota RAV4 Cross I doganuar Automatik

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:23 ,

Golf 1.9 DIESEL

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel 4X4

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:22 ,

Opel Astra 2.0 Turbo Benxin

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:22 ,

Golf IV 1.9 TDI pa klim

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:21 ,

Ford Transit 2002 Pa Dogan

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

Golf 3 Turbo Diesel 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

Mercedes Benz c200 viti 2011 Facelift

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

Renault Scenic 1.6 Benxin

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:15 ,

Passat 1.8 Benxin Plin 1 VIT RKS

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 ,

Mercedes Benz 208 Dizel per pjese

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 ,

Polo 1.4 TDI

Histora e veturës

499 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:14 ,

Ford Fiesta 1.2 Benxin me klim

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:10 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:02 ,

Ford Kuga 2.0 4x4

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 14:55 ,

Fiat Seiciento 900 cc 1 VIT RKS

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 14:55 ,

Opel Frontera 2.8 Diesel 4X4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 13:54 ,

Feroza 4x4 vetur per shpat, Malore ne gjendje perfekte

Histora e veturës

2 599 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Korr 13:14 ,

Volvo XC90 D5 AWD Summum

Histora e veturës

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 07:06 ,

Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 4x4

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 20:54 ,

Suzuki Vitaria

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 13:01 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Korr 13:01 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Korr 11:09 ,

Shes ose ndrroj Kia sportage

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:09 ,

Shes ose ndrroj Kia sportage

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 11:37 ,

Chevrolet Captiva 4x4 diesel

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 20:32 ,

Shes subaru

Histora e veturës

450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 12:57 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 21:42 ,

Ford Ranger

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 15:33 ,

Kia Sportage 2002

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:10 ,

Tiguan 2.0 Tdi R - Line

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 15:14 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Korr 12:55 ,

Audi A4

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 16:22 ,

Shes/Ndrroj Kia Sportage

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 10:03 ,

Nissan #iShitur

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 09:38 ,

Tiguan

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 12:50 ,

Golf 6 2.0 tdi 4x4 (4motion)

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Qer 12:31 ,

Toyota 4 runner 4x4 Me Klim 049-585-350

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Qer 17:18 ,

Shitet KIA SORENTO

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:46 ,

TOYOTA LAND CRUISER PRADO

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 4x4 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4 4x4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione