Audi a3 | Pejë | Makina | Vetura

Audi , 156
BMW , 21
Opel , 12
Renault , 11
Ford , 10
Fiat , 6
Seat , 6
Citroën , 5
Peugeot , 4
Smart , 4
Kia , 3
Mazda , 3
Honda , 2
Hyundai , 2
Rover , 2
Acura , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
MG , 1
Nissan , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:36 ,

VW Passat 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:00 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:40 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel 4X4

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:40 ,

Kia Sorento 2.5 Diesel 4X4

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 ,

GOLF 2.0 DSG GTD 2016 RKS

15 900 EUR

Dje 17:04 ,

Golf IV 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:22 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:05 ,

MITSUBISHI L300 4WD 2.4D

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 13:41 ,

GOLF 7 R

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Qer 13:41 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Qer 11:10 ,

Audi A3 1.6 Dizel 2011����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 10:50 ,

GOLF VII 2.0 DSG GTD 2016 RKS

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:40 ,

Passat 1.8 Benxin Plin 1 VIT RKS

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 18:35 ,

Audi A7 3.0 S-Line 2015 Matrix

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 07:33 ,

Mercedes-Benz 2.2 CDI

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 14:25 ,

Audi a3 Sportback 2.0 dizel

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 13:05 ,

U shitt

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 12:46 ,

Audi A4 1.9 TD(I)

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:46 ,

Citroen Nemo 2008 pa dogan 1.4 dizell

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:03 ,

Opel astra G diesel 2.0 DTI viti 2000 rks i skaduar 2100€

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:03 ,

Opel astra G diesel 2.0 DTI rks i skaduar viti 2000

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 23:00 ,

Audi A4 1.9 TDi 10 muj rks

4 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:23 ,

Golf 4 - 1.9 TDI rks 9 muaj klimatronik // 3000€

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 21:10 ,

Shes audi a3 e sapo ardhne nga Ch

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:19 ,

Audi a3 2.0 S-Tronic 2013 sportline

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 08:58 ,

Seat Cordoba 1.6 Sr viti 2000

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 17:41 ,

Audi a3

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 22:49 ,

U shittt

270 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 22:41 ,

U shitt

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 22:41 ,

U shitt

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 07:55 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 11:48 ,

Shitet Audi A3 (quattro)

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 01:59 ,

U shitt

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 01:57 ,

U shitt

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 21:18 ,

Shes fellne per opell R16 ose boj ndrrim me mat mdhaja

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 09:50 ,

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:33 ,

Peugeot 207 1.6 Hdi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 08:58 ,

U shit

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 08:57 ,

U shitt

600 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 03:35 ,

Passat B7 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:48 ,

U shitt

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 10:04 ,

U shittt

350 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 19:35 ,

Shitet audi a3 dizell viti 2006 Rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 09:36 ,

VW Golf 3 Automatik ✅

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 15:35 ,

Audi A3 2.0 TDI - S-Line

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 08:27 ,

Mazda 2 1.3b #iShiturë

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 15:03 ,

AUDI A3 Facelift 2.0TDI S-TRONIK 2016 I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 08:36 ,

U shit

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione