Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automatik - Vetura Të gjitha në Pejë

Audi , 274
BMW , 214
Opel , 155
Peugeot , 66
Renault , 53
Citroën , 51
Ford , 38
Land Rover , 33
Jeep , 24
Mazda , 19
Nissan , 18
Fiat , 16
Škoda , 16
Mitsubishi , 15
Volvo , 15
Hyundai , 10
Seat , 10
Smart , 8
Kia , 6
Porsche , 6
Chrysler , 5
Dodge , 4
Toyota , 4
Chevrolet , 3
Honda , 3
Acura , 2
Lancia , 2
Saab , 2
Cadillac , 1
Corvette , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
GMC , 1
Infiniti , 1
Lincoln , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Automatik Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:30 Vetura , Pejë

Mercedes A200

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 Vetura , Pejë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMATIK STRONIK FULL EXTRA RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Vetura , Pejë

FORD KUGA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:53 Vetura , Pejë

Ford X-Grand 2.0 tdci Automatik rks 1vit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:29 Vetura , Pejë

VW GOLF 7 CUP 2.0 TDI AUTOMATIK DSG PA DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:20 Vetura , Pejë

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG PANORAM RKS 1VIT

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Vetura , Pejë

DODGE JOURNEY 2.0 CRD 4X4 AUTOMATIK 7ULSE ��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:17 Vetura , Pejë

AUDI A4 3.0 TDI MATRIX FULL EXTRA RKS

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:56 Vetura , Pejë

Tiguan 2.0 automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:24 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:53 Vetura , Pejë

BMW X6 35D X-DRIVE AUTOMATIK I DOGANUARi RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:53 Vetura , Pejë

BMW X5 30D X-DRIVE M-PACET PANORAM RKS 1 VIT -09

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:41 Vetura , Pejë

Peugot

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:07 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 Vetura , Pejë

Shes pasat 2.0tdi dsg full ekstra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:19 Vetura , Pejë

Ford fiesta 1.0 Automatik.pa DOGAN

6 199 EUR

Sot 10:38 Vetura , Pejë

Audi a4

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 Vetura , Pejë

MERCEDES B220 CDI AUTOMATIK FACELIFT 2016 PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Vetura , Pejë

AUDI A4 2.0TDI MATRIX 2017 RKS

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:40 Vetura , Pejë

Pasat B7 Automatik 2.0 full opsione 1vjet rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:29 Vetura , Pejë

PHETON 3.0 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:39 Vetura , Pejë

Passat Automatik TDI

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:02 Vetura , Pejë

Shitet Nissan

Dje 12:17 Vetura , Pejë

TIGUAN R-LINE 2.0 TDI AUTOMATIK DSG PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:25 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 Vetura , Pejë

Porsche Cayenne

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:20 Vetura , Pejë

Passat

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:21 Vetura , Pejë

Fiat Freemont 2.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 08:21 Vetura , Pejë

Audi A3 Sportback 1.6 S-tronik 7G

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 06:51 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 06:16 Vetura , Pejë

GOLF 8 2020 ME DOGAN RKS

25 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Maj 18:42 Vetura , Pejë

BMW X5 35 Sd X-Drive E70 Rks Full Ekstra -10

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 18:19 Vetura , Pejë

BMW X1 2.0 D X-DRIVE 4X4 AUTOMATIK NGJYRE E KAFTË

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 17:40 Vetura , Pejë

MERCEDES E 320 CDI w211 AUTOMATIK RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 17:30 Vetura , Pejë

Mercedes Benz 220 Automatik

4 200 EUR

28 Maj 16:20 Vetura , Pejë

shes bmw 330d automatik

9 000 EUR

28 Maj 15:32 Vetura , Pejë

1.6 tdi automatik 120mi tkalume

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 15:10 Vetura , Pejë

Shitet Ford Transit Custom

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Maj 14:34 Vetura , Pejë

Shitet vetura Sharan 2.0 TDI

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 14:33 Vetura , Pejë

Mercedes Benz C 180T 2015 PA DOGAN

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 14:11 Vetura , Pejë

shitet

4 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 14:10 Vetura , Pejë

BMW 118d

16 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 13:26 Vetura , Pejë

mercedes benz 320s

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 13:26 Vetura , Pejë

mercedes benz 320s

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 13:26 Vetura , Pejë

mercedes benz 320s

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 13:05 Vetura , Pejë

Peugeot 607 Automatik 2.2 Dizel

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 12:54 Vetura , Pejë

Golf 7 R-LINE 2015 - White Perle

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 07:50 Vetura , Pejë

Shitet Ford Transit Custom

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Automatik | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • automatik në kategorinë Makina
  • automatik në kategorinë Makina
  • Automatik në kategorinë Vetura | BMW | 325 | Seri 3
  • Automatik në kategorinë Vetura | Lamborghini
  • automatik në kategorinë Vetura | Ford | Maverick
  • automatik në kategorinë Vetura | MINI | Countryman
  • automatik në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML 270 | ML-Class
  • Automatik në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | New Beetle
  • automatik në kategorinë Vetura | Ford | Kuga
  • Automatik në kategorinë Vetura | Opel | Frontera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione