Golf | Pejë | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3968
Audi , 48
BMW , 47
Opel , 31
Peugeot , 22
Renault , 15
Fiat , 14
Ford , 12
Acura , 11
Citroën , 11
Seat , 9
Mazda , 5
Smart , 5
Nissan , 4
Kia , 4
Honda , 4
Jeep , 4
Toyota , 3
Dacia , 3
Rover , 3
GMC , 3
Lancia , 3
Chrysler , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Grecav , 2
Aixam , 2
MINI , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
Suzuki , 1
Cadillac , 1
Ssangyong , 1
Volvo , 1
MG , 1
Corvette , 1
Bentley , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:01 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0TDI DSG 2013 I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:00 Shitorja ,

VW GOLF 7 1.6TDI 2014 Model CUP RKS

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 Shitorja ,

VW GOLF 6 1.6TDI 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

GOLF 5

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:56 Shitorja ,

VW GOLF 6 2.0TDI 2009 RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

Golf VII 2.0TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:43 ,

Golf 4 ne gjendje shum te mir 1.9 TDI pa tkuqe

2 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 12:36 ,

VW Passat 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:36 ,

VW GOLF VII 2.0 TDI 150 PS I DOGANUAR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:31 ,

GOLF 6 2.0 TDI MODEL TEAM I DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:28 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 ,

VW Bora 1.9 TDI AUTOMATIK 9 muj RKS

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Golf, 6 2.0 TDI, DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:16 ,

Golf 2.0 Tdi 2019 Model

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:02 ,

Golf 6 style

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 ,

Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

Golf VII -DSG-

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI BMT COMFORTLINE PA DOGANE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

Shitet Golf 6 2.0 Tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

Golf 7 2.0 4x4

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:56 ,

VW Golf VI 1.6 DSG libra servisit

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:48 ,

Shes Golf 7 2.0 me dogan, qmimi eshte 11,500

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:31 ,

Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

Golf 4 1.9 tdi 2006

1 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:40 ,

Kia Sportage 2.0 Diesel 4X4

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:40 ,

Kia Sorento 2.5 Diesel 4X4

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:46 ,

Vw Golf 6 2.0Tdi Dsg Xenon lled Navi

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:05 ,

GOLF 2.0 DSG GTD 2016 RKS

15 900 EUR

Dje 17:04 ,

Golf IV 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:22 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 ,

Audi A5 3.0 Tdi Quattro

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:37 ,

GOLF 6 GTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:27 ,

Bmw 320i 160PS RKS ndrim me Golf 4 ose Bmw

2 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 10:16 ,

Golf 6 2.0 tdi 4x4 (4motion)

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 09:05 ,

MITSUBISHI L300 4WD 2.4D

4 400 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:15 ,

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:06 ,

Golf 6 plus

7 800 EUR

12 Qer 21:14 ,

Shes Golf 6 2.0 Tdi Rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione