Golf 6 | Pejë | Makina | Vetura

Audi , 19
BMW , 14
Ford , 9
Opel , 6
Seat , 5
Citroën , 5
Smart , 5
Peugeot , 4
Acura , 3
Renault , 3
Nissan , 2
Fiat , 2
Hyundai , 2
Rover , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Ssangyong , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:43 ,

Shes Golf 7 2.0 me dogan, qmimi eshte 11,500

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:41 ,

Shitet Golf 6 2.0 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34 ,

Golf 6 2.0

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

Audi A3 automatik

Histora e veturës

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:59 ,

Nissan Pathfinder 2.5dci

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

GOLF 6 GTI

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:22 ,

VW GOLF 6 TDI STYLE DSG FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 ,

Golf 6 style

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:11 ,

Golf IV 1.9 TDI

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 ,

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

Golf 1.9 TDI

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:47 ,

Golf 6 2.0 tdi 4x4 (4motion)

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:12 ,

MITSUBISHI L300 4X4 2.4D

Histora e veturës

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

Passat 3c 2.0 Tdi 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:57 ,

Golf, 6 2.0 TDI, DSG

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:17 ,

GOLF 6 2.0 TDI MODEL TEAM I DOGANUAR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:16 ,

VW GOLF VII 2.0 TDI 150 PS I DOGANUAR

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:16 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 08:43 ,

Golf 5 1.9 tdi 4x4

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 17:57 ,

Golf 6

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 14:22 Shitorja ,

VW GOLF 6 1.6TDI 2012 RKS

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 14:20 Shitorja ,

VW GOLF 6 2.0TDI 2009 RKS

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 13:56 ,

VW GOLF VI STYLE EDITION PARK ASSIST

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 12:49 ,

Golf 6 plus

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 23:35 ,

Golf Style

Histora e veturës

7 199 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 20:24 ,

VW Passat 2016

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Qer 19:55 ,

VW Golf 6 2.0

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 19:05 ,

Golf 6 2.0 TDI 4MOTION

Histora e veturës

8 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Qer 23:11 ,

VW GOLF 6 1.6 TDI 2011 HIGHLINE RKS

Histora e veturës

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 14:11 ,

GOLF 6 GTI

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 13:11 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 13:10 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Qer 16:22 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:14 ,

Shes Golf 6 2.0 Tdi Rks

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 10:50 ,

GOLF VII 2.0 DSG GTD 2016 RKS

Histora e veturës

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 18:35 ,

Audi A7 3.0 S-Line 2015 Matrix

Histora e veturës

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 11:26 ,

GOLF 6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 11:25 ,

Golf 6dsg

Histora e veturës

9 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 07:33 ,

Mercedes-Benz 2.2 CDI

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 14:15 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:25 ,

Shes veturen Mercedes GL450 ose bej ndrrim

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 12:46 ,

Audi A4 1.9 TD(I)

Histora e veturës

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione