Mercedes | Pejë | Makina | Vetura

Mercedes-Benz , 2264
BMW , 35
Audi , 33
Opel , 21
Renault , 14
Ford , 13
Citroën , 10
Fiat , 8
Seat , 7
Nissan , 6
Peugeot , 6
Smart , 4
Mazda , 3
Dacia , 3
Ssangyong , 3
Toyota , 2
MINI , 2
Kia , 2
Hyundai , 2
Acura , 2
Rover , 2
Honda , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Suzuki , 1
Bugatti , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Subaru , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:02 ,

shes mercedes

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

Audi A3 automatik

Histora e veturës

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

Shitet Mercedes-Benz GL 350 Bluetech 7Ulse

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:59 ,

Nissan Pathfinder 2.5dci

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:54 ,

MERCEDES BENZ A200 AMG-LINE

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Shitorja ,

Mercedes c350, 3.0, 230k, Rks

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 ,

Mercedes E 200 CDI

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:13 ,

Mercedes-Benz 250 Disel

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:51 ,

Mercedes-Benz E 280 EVO V6 Avantgarde

Histora e veturës

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

Mercedes Benz 300D

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:11 ,

Golf IV 1.9 TDI

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:10 ,

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 ,

Golf 1.9 TDI

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Shitorja ,

Mercedes Benz Vario 815D

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:53 ,

Mercedes 320 CDI. Avangard

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:12 ,

MITSUBISHI L300 4X4 2.4D

Histora e veturës

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

Mercedes E220 Automatic me Dogan viti prodhimit 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 ,

220 CDI

Histora e veturës

830 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:43 ,

Mercedes Benz 300D

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:01 ,

Mercedes Sprinter 313cdi 2006

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:59 ,

Mercedes sprinter 313 2006

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:11 ,

Mercedes-Benz ML 270 CDI AUTOMATIK FINAL EDITION 2005

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:01 ,

Audi A5 3.0 Tdi Quattro

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:43 ,

Mercedes c220 cdi automatik viti 2001 rks

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 01:40 ,

ML 6.3 AMG Fabrikat

Histora e veturës

19 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 20:47 ,

Mercedes E200

Histora e veturës

14 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 13:16 ,

Mercedes 320 CDI AVANGARDE

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 22:01 ,

Mercedes E270 Avangarde -02

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 12:51 ,

Mercedes Bclas

Histora e veturës

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 10:37 ,

MERCEDES B180

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 10:36 ,

MERCEDES BENZ

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 20:24 ,

VW Passat 2016

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Qer 16:51 ,

Shes ose ndrrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:54 ,

A class 170 cdi

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 12:28 ,

✅MERCEDES BENZ C180 COUPE

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 02:11 Shitorja ,

Mercedes E320, 204ps Elegance, 2003

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 19:06 ,

Shitet Vetura Mercedes Benz A170 Elegance viti 2001

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 13:11 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Qer 13:10 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Qer 11:13 ,

VW Bora 1.9 TDI AUTOMATIK 9 muj RKS

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 10:35 ,

Mercedes Benz B180

Histora e veturës

7 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 08:45 ,

Shitet vetura Mercedes A class 170 Elegance Vitit 2001

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 07:43 ,

Shitet B clasa

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 16:22 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 15:44 ,

Mercedes

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione