Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes 160 | Pejë | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 160,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 160 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Korr 19:18 Vetura , Pejë

Mercedes A CLASS 160

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 19:34 Vetura , Pejë

Mercedes A 160

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Shk 13:06 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj gjip daevu po krejt Mercedes osht

3 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 14:54 Vetura , Pejë

Mercedes A 160

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 00:34 Vetura , Pejë

Shitet mercedes A clas gjendje shum tmir

29 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 16:15 Vetura , Pejë

Passat 1.9 automatik ..... u shit .

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:46 Vetura , Pejë

Passat automatik 1.9

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:45 Vetura , Pejë

Passat karavan 1.9 me ( Di ) tkuqe

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 10:11 Vetura , Pejë

Passat b5.5 automatik v

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Tet 20:08 Vetura , Pejë

Passat B5.5 automatik 2 par guma dimrit tveres

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 21:08 Vetura , Pejë

Passat B.5.5 higline !!!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 18:50 Vetura , Pejë

Mercedes A Clas 1.6 disel 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:37 Vetura , Pejë

Mercedes a class 160 cdi 2001 steptronic

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Shk 17:45 Vetura , Pejë

A klas

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 10:51 Vetura , Pejë

shes vetur ne gjendje te mir

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 18:12 Vetura , Pejë

automjeti ne gjendje te mir

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 14:29 Vetura , Pejë

Mercedes

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 00:30 Vetura , Pejë

Mercedes a clas 160

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 18:58 Vetura , Pejë

shes mercedes 160 benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 19:02 Vetura , Pejë

Mercedes vito me 6 ulse 2600 euro fiks

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 19:11 Vetura , Pejë

Mercedes A 160

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 13:00 Vetura , Pejë

shitet urgjent

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 12:08 Vetura , Pejë

mercedes A clas

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 09:57 Vetura , Pejë

Mercedes A 160 benzin -99

21 Shk 14:38 Vetura , Pejë

Mercedes a 160 benzin -99

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 160 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione