Mercedes 250 | Pejë | Makina | Vetura

Audi , 3
MG , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 250,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 250 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:38 ,

Shitet Mercedes 250 dizel viti 91 regjistrim 8 muj...

1 750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 22:23 ,

Mercedes GLK 250 -Bluetec AMG LINE-- 2013

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:35 ,

shitett Mercedes Benz 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
07 Pri 20:56 ,

shitett Mercedes Benz 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Pri 14:40 ,

Mercedes Diesel 250 D ndrrim me pikup

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 03:43 ,

Mercedes 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 19:04 ,

Mercedes 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 19:04 ,

Mercedes 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 19:04 ,

Mercedes 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 19:04 ,

Mercedes 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 19:04 ,

Mercedes 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 19:04 ,

Mercedes 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 19:04 ,

Mercedes 250

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Mar 07:28 ,

Bmw X3

9 100 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 09:34 ,

Mercedes benz 250

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 09:21 ,

Mercedes 250 Naft

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 09:04 ,

MercedesBenz 250 diesel viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Jan 13:39 ,

Shitet ndrrim vetem me mercedes

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Dhj 04:38 ,

Shes Mercedesin 250 ngjyre hiri

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 17:06 ,

Mercedes-Benz 250

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 20:23 ,

Shes Mercedes-benz 250

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 16:15 ,

Passat 1.9 automatik ..... u shit .

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:46 ,

Passat automatik 1.9

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:45 ,

Passat karavan 1.9 me ( Di ) tkuqe

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 13:43 ,

Mercedes E clas 250 4Matic

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Nën 10:11 ,

Passat b5.5 automatik v

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Tet 20:08 ,

Passat B5.5 automatik 2 par guma dimrit tveres

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 21:08 ,

Passat B.5.5 higline !!!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Tet 22:03 ,

Shitet benzi ne gjendje perfekte

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Tet 17:52 ,

Shes Mercedes benz 250

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 20:38 ,

Shitet Mercedes Benz C250

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 17:25 ,

SHES MERCEDES BENZ 250 SHUM I RUJTUN

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 22:44 ,

Mercedes c class

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 08:46 ,

Mercedes benz 250

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 19:57 ,

Mercedes 250 D Automatik -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 12:55 ,

Mercedes benz 250

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 13:50 ,

Mercedes

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 22:49 ,

Mercedes

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Sht 15:02 ,

Mercedes

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 11:07 ,

Mercedes 250 dizell Rks 1 Vit

1 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 01:02 ,

U shiten

170 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 00:50 ,

U shiten

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 11:16 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 20:19 ,

Mercedes 250 dizel me klim

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 20:27 ,

Mercedes 250

1 600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Pri 01:50 ,

U shitennn

140 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 01:50 ,

U shiteenn

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 01:38 ,

U shitttAudi A6 dizel 2.7 automatik/tiptronic 2007

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 17:21 ,

Mercedes Benz 250 dizel

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 250 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione