Mercedes Benz | Pejë | Makina | Vetura

Audi , 6
BMW , 5
Hyundai , 2
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Ford , 1
MG , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes Benz ,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes Benz Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:31 ,

Mercedes-Benz E 280 EVO V6 Avantgarde

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 Shitorja ,

Mercedes Benz Vario 815D

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:52 ,

Shitet B clasa

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 ,

MERCDES- BENZ C220 AVANGARD RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Mercedes-Benz 250 Disel

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:28 ,

MERCEDES BENZ E 270 CDI W211 AVANTGARDE RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:22 Shitorja ,

MERCEDES BENZ B200cdi 7G VITI 2011 I DOGANUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:05 ,

MERCEDES BENZ A200 AMG-LINE

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 23:03 ,

Mercedes Benz B180

7 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 15:32 ,

SHITET MERCEDES BENZ 170

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 14:49 ,

Mercedes-Benz 250 Disel

2 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Qer 19:27 ,

MERCEDES BENZ

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 21:44 ,

Shitet Vetura Mercedes A170 Cdi Elegance Viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 17:52 ,

Mercedes GLK220 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 14:46 ,

Mercedes Benz 300D

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 19:05 ,

Shes Mercedes Benz 190 D Rks 2 Muaj

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 18:35 ,

Audi A7 3.0 S-Line 2015 Matrix

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 07:33 ,

Mercedes-Benz 2.2 CDI

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 02:23 ,

( I SHITUR ) MERCEDES BENZ

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 12:46 ,

Audi A4 1.9 TD(I)

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:11 ,

Mercedes Benz B180 FWD(ngre me rrota tpara)

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Maj 23:00 ,

Audi A4 1.9 TDi 10 muj rks

4 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:40 ,

Mercedes Benz

3 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 17:47 ,

Arian

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 13:34 ,

✅MERCEDES BENZ C180 COUPE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:46 ,

Mercedes-Benz C Class

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Maj 14:45 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 22:31 ,

Mercedes Benz ML 320

3 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Maj 15:10 ,

Mercedes benz E class

45 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 08:58 ,

Seat Cordoba 1.6 Sr viti 2000

1 499 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 21:11 ,

Mercedes Benz GLC 250

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Maj 17:38 ,

Mercedes Benz E Class shitet

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 22:56 ,

Mercedes-Benz B-Klasse 2013

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Maj 15:32 ,

Mercedes Eclass 220

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 17:28 ,

Mercedes Benz CL 500

22 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 10:04 ,

Mercedes Benz 2.2 Disel Old Timer -1972-

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 10:03 ,

Mercedes Benz 310 Disel RKS me FRIZ

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:33 ,

Mercedes Benz E220 Amg Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 16:39 ,

Mercedes benz ml 350

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:28 ,

Mercedes Benz w124 250d

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:50 ,

Shes Mercedes Benz E220 EVO

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 09:50 ,

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:33 ,

Peugeot 207 1.6 Hdi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 10:04 ,

Mercedes-Benz C200 CDI BlueEfficiency

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 08:57 ,

U shitt

600 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 03:35 ,

Passat B7 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 12:56 ,

MERCEDES BENZ C-COUPE

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 20:20 ,

ShshSHES MERCEDES BENZ 190 SHUM I RUJTUN

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes Benz | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione