Opel astra | Pejë | Makina | Vetura

Opel , 303
BMW , 21
Audi , 13
Renault , 13
Ford , 9
Fiat , 5
Seat , 5
Citroën , 4
Peugeot , 4
Smart , 4
Mazda , 3
Honda , 2
Hyundai , 2
Nissan , 2
Rover , 2
Acura , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
MG , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:18 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:58 ,

Audi a6 c4 2.5 tdi rks ndrrim i mundshem

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:46 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:16 ,

Nissan Primera 2.0 Benxin Automatik Pa Dogan

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 ,

Citroen xsara 1.6 Benxin

400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:15 ,

Nissan Primera 2.0 Benxin Automatik Pa Dogan

650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:11 ,

Mercedes Benz Vito 2.2 Diesel RKS

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:10 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:10 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:33 ,

Škoda Roomster 1.9

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 20:08 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 18:48 ,

Opel Astra J

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 15:53 ,

GOLF VII 2.0 DSG GTD 2016 RKS

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 13:52 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 02:10 ,

Audi 80 1.8 Benxin

350 EUR

16 Maj 01:27 ,

Shitet ose ndrrohet vetura Opel Astra 1.6 benzin

2 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 22:49 ,

U shittt

270 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 22:41 ,

U shitt

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 22:41 ,

U shitt

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 22:27 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 20:08 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 15:48 ,

GOLF 7 R

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Maj 15:47 ,

GOLF 7 R

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 15:47 ,

BMW 335i

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 10:26 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 20:29 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 17:28 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 15:20 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 15:26 ,

Opel astra 1.7 diesel ecoflex

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:59 ,

U shitt

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 01:57 ,

U shitt

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 21:18 ,

Shes fellne per opell R16 ose boj ndrrim me mat mdhaja

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 20:20 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Maj 19:39 ,

Shitet Opel Astra 1.7 CDTI motor Japan

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 17:52 ,

Opel Astra G

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:38 ,

Opel Astra G

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:16 ,

Opel Astra H

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 10:58 ,

Shitet Opel Astra G 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 21:42 ,

Shitet opel astra H16

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Pri 09:50 ,

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 22:33 ,

Peugeot 207 1.6 Hdi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 19:35 ,

Opel Astra 1.7 cdti 2003 gjendje perfekte!!!

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 08:58 ,

U shit

220 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 08:57 ,

U shitt

600 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 17:45 ,

Shitet opel astra

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 17:44 ,

Shes opel astra 2.0 diesel

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:35 ,

Passat B7 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:48 ,

U shitt

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 11:28 ,

Opel Astra 2.0 Benzin ( i ardhur nga gjermania)

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 10:04 ,

U shittt

350 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione