Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat - Vetura Të gjitha në Pejë

VW Volkswagen , 1680
Opel , 38
Audi , 37
BMW , 30
Peugeot , 19
Renault , 16
Ford , 10
Fiat , 8
Citroën , 8
Seat , 5
Plymouth , 3
Škoda , 3
Mazda , 2
Toyota , 2
Rover , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Nissan , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Volvo , 1
Smart , 1
MG , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:26 Vetura , Pejë

VW PASSAT B7 2.0 TDI BMT HIGHLINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:28 Vetura , Pejë

Passat 2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:33 Vetura , Pejë

Pasat

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:56 Vetura , Pejë

Passat B7 2.0 TDI DSG-F1 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:29 Vetura , Pejë

Vw Passat B8 BI-TDI 3X-Rline DSG Panoram 2016

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:37 Vetura , Pejë

Opel Insignia156.000km 2.0EcoFlex 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:26 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI

Dje 12:01 Vetura , Pejë

Passat B8 AUTOMATIK 2.0 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:57 Vetura , Pejë

Passat B8 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:30 Vetura , Pejë

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG HIGHLINE VP.2012 RKS MUNDSI NDRRIMI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:03 Vetura , Pejë

VW Caddy - RKS ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 07:29 Vetura , Pejë

Fiat Doblo Cargo 1.9 Diesel me 5 Ulse

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:30 Vetura , Pejë

Pasat

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Dhj 22:10 Vetura , Pejë

Vw Passat B8 2.0 TDI DSG 2015

14 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 10:56 Vetura , Pejë

Golf 7.5

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 10:56 Vetura , Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 10:55 Vetura , Pejë

Passat CC

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 09:22 Vetura , Pejë

Mercedes c220 Amg paket

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 09:21 Vetura , Pejë

VW Passat 2.0 TDI DSG 2012 1 vit regjistrim te plot

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Dhj 06:40 Vetura , Pejë

Passat 2.0 TDi DSG SEL Special Edition Limited

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 22:25 Vetura , Pejë

Volkswagen Passat B8 SLE

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 19:47 Vetura , Pejë

Shes passatin b7 automatik dsg ne gjendje perfekte

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 17:36 Vetura , Pejë

VW Passat B7 2.0 Dsg

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 05:08 Vetura , Pejë

Shitet VW Passat 2013 ��������

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Dhj 19:01 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI 140 Hp DsG BMT

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 17:51 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 22:58 Shitorja Vetura , Pejë

Blejm vetura te aksidentume dhe me Defekt ne ter kosoven

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 21:54 Vetura , Pejë

PASSAT B5.5 1.9T/DI te kuqe 2003 / 6 shpejtsi

4 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Dhj 16:27 Vetura , Pejë

Passat 3b 1.6b 200 mij tkalume

3 000 EUR

03 Dhj 07:35 Shitorja Vetura , Pejë

VW PASSAT B8 2.0TDI DSG R LINE VITI 02.2016 I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 02:30 Vetura , Pejë

Volkswagen Kombi T4 2.4 Diesel

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 13:48 Vetura , Pejë

SHITET Passat B8 2.0 DSG

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 19:10 Vetura , Pejë

Passat 1.9 AUTOMATIK 2004

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 15:05 Vetura , Pejë

VW PASSAT B7 2.0 TDI BMT HIGHLINE 103KW

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 06:12 Vetura , Pejë

Citroen c3 1.6 Benxin viti 2004

1 750 EUR

28 Nën 07:58 Vetura , Pejë

Passat B7 2.0 TDI Automatik

27 Nën 08:33 Vetura , Pejë

Passat B7 2.0 Automatic

12 440 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 06:51 Vetura , Pejë

Shes Passat 2003 te gjelber

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
23 Nën 23:25 Vetura , Pejë

Peugeot 207 1.6

4 500 EUR

22 Nën 13:29 Vetura , Pejë

Passat 1.9 Turbo Diesel

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 13:19 Vetura , Pejë

Ford Ka 1.2 Benxin per pjes

360 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 13:19 Vetura , Pejë

Toyota 1.6 Benxin per pjese

430 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 13:18 Vetura , Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 me dogan te paguar

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 13:17 Vetura , Pejë

Opel Combo 1.3 Diesel viti 2004 Pa Dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 13:17 Vetura , Pejë

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Nën 13:16 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:15 Vetura , Pejë

Sharan 1.9 TDI viti 2000 me 7 ulse 1 VIT RKS

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:15 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel viti 2005 RKS 7 Muaj

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 13:15 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.2 Benxin RKS 8 Muaj

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Buggy
  • passat në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • passat në kategorinë Makina
  • Passat në kategorinë Vetura | Hyundai | i30
  • Passat në kategorinë Vetura | BMW | Seri 4
  • Passat në kategorinë Vetura | BMW | X3 | X-modele
  • passat në kategorinë Vetura | Pontiac
  • Passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • Passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • Passat në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione