Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pollo | Pejë | Makina | Vetura

Aixam , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pollo,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pollo Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:17 Vetura , Pejë

Pollo 12 benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 20:35 Vetura , Pejë

Shes pollo GTI dsg full ekstra

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Mar 18:02 Vetura , Pejë

shitet pollo 2015

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 21:56 Vetura , Pejë

Shitet

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 07:43 Vetura , Pejë

Ndrohet me Gti Pollo 1.9 TDI Di Tkuqe

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 09:13 Vetura , Pejë

Pollo 1.4 Benzin - Plin AUTOMATIK

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 14:22 Vetura , Pejë

Shitet dhe ndrrohet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:54 Vetura , Pejë

shes polo 1.9 dizel

499 EUR

09 Sht 12:42 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj Pollo shum e shtrengume rks I skadum

700 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 20:03 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj Pollo shum shum emir

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Korr 20:18 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj Pollo dizell shtoj pare

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 16:16 Vetura , Pejë

Shes ose jep dy kerre ndrim per njo mat tri ose shtoj pare

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 16:14 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj pollo shum shum epaq eshtrengume

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 00:31 Vetura , Pejë

U shit flm merrjep pollo dizell 1.4

1 050 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 19:59 Vetura , Pejë

SHES SHTOP POLLO 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 16:35 Vetura , Pejë

Shitet makina

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Tet 05:49 Vetura , Pejë

U shit flm merrjep pollon dizell 1.4tdi viti 2007

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 21:56 Vetura , Pejë

Mercedes c220

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 10:35 Vetura , Pejë

shitet drohet me skuter ose me vetur

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Qer 23:18 Vetura , Pejë

Kombi T2 1,9

1 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Maj 08:22 Vetura , Pejë

Shes pjes per vetura ---blej vetura te aksidentuar

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Maj 00:01 Vetura , Pejë

U shiten

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Maj 00:01 Vetura , Pejë

U shiten

125 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 14:47 Vetura , Pejë

Pollo 1.6 tdi

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Mar 16:05 Vetura , Pejë

SHES POLLO SHUM GJENJE TE MIR RIGJISTRIM 6 MUJ

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 19:55 Vetura , Pejë

Pollo 1.6 TDI 90ps

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 11:14 Vetura , Pejë

Radio Navi për Golf 5 6 Passat Polo Touran AKCION!

259 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Tet 17:18 Vetura , Pejë

Pollo

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 21:36 Vetura , Pejë

Pollo 1.9

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 16:24 Vetura , Pejë

Shes pollon 1.4dizell rigjistrim der fund mujt 11

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 19:20 Vetura , Pejë

Shes pollon urgjent 1.4 dizell urgjent

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Korr 13:55 Vetura , Pejë

Shes pollon urgjent 1.4 dizell urgjent

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Korr 19:16 Vetura , Pejë

Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 18:29 Vetura , Pejë

Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent urgjent

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 14:20 Vetura , Pejë

Shes pollo urgjent 1.4 dizell urgjent

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Korr 11:02 Vetura , Pejë

U shit mercedesi klm

750 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 15:54 Vetura , Pejë

Mercedes C 220 FaceLift

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 08:12 Vetura , Pejë

pollo ne gjendje te mir

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 17:06 Vetura , Pejë

kerkoj karaseri per pollo

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Shk 10:36 Vetura , Pejë

Pollo 2001 u shit flm merrjep

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 22:56 Vetura , Pejë

u shit flm merrjep

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 19:37 Vetura , Pejë

Pollo

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 00:29 Vetura , Pejë

Pollo

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:30 Vetura , Pejë

Kosovari

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 17:58 Vetura , Pejë

Pollo 1.9 SDI

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 15:59 Vetura , Pejë

Shes pezhon ne gjendje te mir

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 21:55 Vetura , Pejë

Pollo ndrrim mercedes 190 ose 200

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 19:40 Vetura , Pejë

shes dhe ndroj pollo

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pollo | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione