Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura - Vetura Të gjitha në Pejë

VW Volkswagen , 2143
Opel , 526
Audi , 472
BMW , 302
Renault , 282
Peugeot , 233
Ford , 156
Citroën , 154
Fiat , 141
Seat , 83
Škoda , 62
Nissan , 52
Hyundai , 43
Acura , 41
Volvo , 36
Alfa Romeo , 28
Jeep , 28
Mazda , 25
Toyota , 24
Suzuki , 24
Mitsubishi , 20
Kia , 19
Land Rover , 17
Chrysler , 14
Chevrolet , 14
Smart , 13
Dodge , 9
Yugo , 8
Lancia , 7
Rover , 6
Honda , 6
Daewoo , 6
Tata , 6
Porsche , 6
MINI , 5
Jaguar , 5
Aixam , 5
Dacia , 4
Ssangyong , 4
Alpina , 4
Saab , 4
Lincoln , 2
Pontiac , 2
Subaru , 2
Plymouth , 1
Cadillac , 1
Proton , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:19 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel RKS dizne turbin defekt

750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

Kamioneta me 6 Ulse T4 2.4 Diesel 1 VIT RKS

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:18 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:11 Vetura , Pejë

Mercedes e220d Avantgarde ✅ RKS

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Vetura , Pejë

Bmw 320d ✅

Viti: 2023
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:38 Vetura , Pejë

Passat b8 2.0 DSG 2015 Pa Dogan

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:34 Vetura , Pejë

Ford Escort 1.8 Diesel

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 Vetura , Pejë

Fiat Doblo Cargo 1.9 Diesel me 5 Ulse

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI 4X4 viti 2015 model 2016 Pa Dogan

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Vetura , Pejë

Citroen c3 1.6 Benxin viti 2004

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Vetura , Pejë

Fiat Punto 1.2 Benxin viti 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:22 Vetura , Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Vetura , Pejë

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:21 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 2.0 HDI viti 2004

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:59 Vetura , Pejë

Shes pasat 2.0tdi dsg full ekstra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Vetura , Pejë

Toyota 4 Runner

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Shitorja Vetura , Pejë

Blejm Veturave Rks Defekt Aksidentuar pa Dogan

1 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:34 Vetura , Pejë

VW Golf V Plus 2.0 DSG (PA DOGAN)

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:59 Shitorja Vetura , Pejë

“AUTO/ZONA” Blejm Vetura PA-DOGAN & RKS 24/h Online��

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:59 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:59 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:59 Vetura , Pejë

Pollo 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:58 Vetura , Pejë

Blejm Vetura BMW AUDI WV ����

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 Vetura , Pejë

RANGE ROVER EVOQUE

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:03 Vetura , Pejë

GOLF 5 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:20 Vetura , Pejë

Pezho rks deri mujin e 10 full opcijone 2.0 dizell hdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Golf 7 1.6 10.2020 50.xxx km

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI- Rks 1vjet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Opel Insignia155000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI Facelift ����

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 Vetura , Pejë

Phaton 3.0 4X4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 Vetura , Pejë

Gollf 7 2.0 DSG

10 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:08 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:07 Vetura , Pejë

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:10 Vetura , Pejë

Blej vetura qe i keni per ti shitur rks pa dogan 049424346

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:22 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:19 Vetura , Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:18 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 14:41 Vetura , Pejë

AUTO 1..BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA������������

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:38 Vetura , Pejë

Audi A3 2.0 TDI S-TRONIC MATRIX

20 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:36 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:33 Vetura , Pejë

Shes Golf 6 2.0 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:18 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 Tdi Sportvan Me dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:38 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 Vetura , Pejë

SHES AUDI B4 1.8 BENZINE KOROBATOR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:10 Vetura , Pejë

Bmw x5 35d xdrive viti 10/2009 rks gjendje perfekte

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 Vetura , Pejë

Audi a4 3.0 tdi quattro —218ps viti 2016 gjendje perfekte rk

23 799 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • Vetura në kategorinë Vetura | Opel | Tigra
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hyundai | i20
  • vetura në kategorinë Makina
  • vetura në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat CC | Passat
  • vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Grande Punto
  • vetura në kategorinë Vetura | Renault | Vel Satis
  • Vetura në kategorinë Vetura | Volvo | S40
  • Vetura në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • VETURA në kategorinë Vetura | Fiat | Panda

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione