Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a3 - Vetura Të gjitha në Pejë

Audi , 234
Opel , 34
BMW , 26
Acura , 11
Renault , 11
Ford , 10
Fiat , 7
Citroën , 5
Seat , 5
Peugeot , 4
Škoda , 3
Alpina , 2
Honda , 2
Hyundai , 2
Mazda , 2
Nissan , 2
Rover , 2
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
MG , 1
MINI , 1
Smart , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a3,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a3 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:11 Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 Vetura , Pejë

Audi

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:55 Vetura , Pejë

Audi A3 Sportback 1.6 S-tronik 7G

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:14 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.4 Benxin Automatik Per Pjese

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:45 Vetura , Pejë

Opel Kadet 1.3 Benxin RKS

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:43 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.4 Benxin Automatik Per Pjese

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:19 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 17:12 Vetura , Pejë

Blej vetura te aksidentuara

27 Sht 10:11 Vetura , Pejë

Passat 1.9 TDI viti 2002 RKS 8 Muaj

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Sht 10:09 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.2 Benxin RKS 8 Muaj

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 10:09 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI 4X4 viti 2015 model 2016 Pa Dogan

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:09 Vetura , Pejë

Kamioneta T4 2.4 Diesel 6 Ulse 1 VIT RKS

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:08 Vetura , Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:08 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:06 Vetura , Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 me dogan te paguar

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 10:06 Vetura , Pejë

Opel Zafira 1.8 Benxin viti 2001 RKS 4 Muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 10:06 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Sht 10:06 Vetura , Pejë

Shkoda Octavia 1.6 TDI viti 2014 RKS 1 VIT

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Sht 10:05 Vetura , Pejë

Renault Twingo 1.3 Benxin viti 2003

1 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 13:03 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI vetur Familijare Rexhistruar deri 02/2

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 12:56 Vetura , Pejë

Opel Insignia 156000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Sht 11:49 Vetura , Pejë

Audi a3

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 04:23 Vetura , Pejë

Opel Corsa GSI z 1.8 Benxin viti 2002 Per Pjese

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 04:23 Vetura , Pejë

Ford Ka 1.2 Benxin per pjes

360 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 04:23 Vetura , Pejë

Toyota 1.6 Benxin per pjese

430 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 04:23 Vetura , Pejë

Opel Vectra 1.8 Benxin per pjese

520 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Sht 22:12 Vetura , Pejë

Audi a3 stronic 2.0

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 15:17 Vetura , Pejë

U Shit ... FIAT 500 Automatik / Panoram 1.2 Benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 19:29 Vetura , Pejë

Audi A3 - facelift automatik

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:07 Vetura , Pejë

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Sht 10:51 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 TDI

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 09:50 Vetura , Pejë

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI BLACK EDITION

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 14:42 Vetura , Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7 R

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7.5

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7 GTI

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Sht 12:51 Vetura , Pejë

Audi a3 Stronic Virtual cockpit

17 200 EUR

14 Sht 20:46 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 14:40 Vetura , Pejë

Audi A3 Sportback-Cmimi sipas marveshjes

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 16:01 Vetura , Pejë

Audi 80 1.6 Diesel

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 16:01 Vetura , Pejë

Audi A3 për Pjesë

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 20:15 Vetura , Pejë

Hyndai Tucson 2018 2.0D Me TVSH te zbritshme

19 947 EUR

26 Gush 01:58 Vetura , Pejë

Audi A3 sport back 1.6 tdi viti 31.10.2012

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 16:12 Vetura , Pejë

Audi A3 2.0 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 17:50 Vetura , Pejë

Golf 4 diesel 1.9 tdi rks 5 muaj 3500€

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Korr 23:34 Vetura , Pejë

AUDI A4. 3.0 TDI. 3X S-line

25 000 EUR

06 Korr 10:41 Shitorja Vetura , Pejë

AUDI A3 2.0TDI S TRONIK S LINE VITI 08/2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 00:04 Vetura , Pejë

Audi A3 2.0 TDI MATRIX

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 11:51 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI Viti: 2014

11 800 EUR

16 Qer 08:56 Vetura , Pejë

Audi A3

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a3 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a3 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | 335 | Seri 3
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Audi A3 në kategorinë Makina
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • audi a3 në kategorinë Vetura | BMW | X6 | X-modele
  • audi a3 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 270 | E-Class
  • Audi A3 në kategorinë Vetura | Renault | Megane
  • Audi a3 në kategorinë Makina
  • Audi a3 në kategorinë Vetura | Hyundai

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione