Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 6 - Vetura Të gjitha në Pejë

Audi , 30
BMW , 17
Opel , 14
Ford , 8
Renault , 7
Peugeot , 5
Dodge , 5
Fiat , 4
Acura , 4
Citroën , 4
Seat , 3
Nissan , 2
Rover , 2
Smart , 2
Toyota , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Škoda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:24 Vetura , Pejë

Shitet ndrim Golf 6 1.6 TDI 2010 xix si i ri rks 9 muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Vetura , Pejë

Opel Insignia156.000km 2.0EcoFlex 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:04 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 Vetura , Pejë

VW Caddy - RKS ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:08 Vetura , Pejë

Shes minjaq automatik 6 shpjsi golfit 5

Viti: 2023
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:36 Vetura , Pejë

Vw Passat B8 BI-TDI 3X-Rline DSG Panoram 2016

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Vetura , Pejë

VW Golf 1,6 TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:31 Vetura , Pejë

Golf 6 1.6 Automatik 2010 Aksident

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:09 Vetura , Pejë

Shitet golf 4 TDI

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:56 Vetura , Pejë

GOLF 6 1.6 TDI MATCH

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 05:50 Vetura , Pejë

Golf 6 2.0tdi

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:48 Vetura , Pejë

VW golf 6 2.0TDI

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 23:46 Vetura , Pejë

Shitet Golf 6 1.6 TDI 8999

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 09:28 Vetura , Pejë

Golf 6 plus 2.0 tdi 140ps viti 2013 modeli fundit life

9 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 21:08 Vetura , Pejë

Golf 6 tdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 20:50 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Nën 20:46 Shitorja Vetura , Pejë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 23:25 Vetura , Pejë

Peugeot 207 1.6

4 500 EUR

22 Nën 20:57 Vetura , Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 13:29 Vetura , Pejë

Passat 1.9 Turbo Diesel

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 13:19 Vetura , Pejë

Ford Ka 1.2 Benxin per pjes

360 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 13:19 Vetura , Pejë

Toyota 1.6 Benxin per pjese

430 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 13:18 Vetura , Pejë

Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 me dogan te paguar

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 13:17 Vetura , Pejë

Opel Combo 1.3 Diesel viti 2004 Pa Dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Nën 13:17 Vetura , Pejë

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Nën 13:16 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:15 Vetura , Pejë

Sharan 1.9 TDI viti 2000 me 7 ulse 1 VIT RKS

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:15 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel viti 2005 RKS 7 Muaj

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 13:15 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.2 Benxin RKS 8 Muaj

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 13:12 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 13:12 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 2.0 HDI

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 13:09 Vetura , Pejë

Fiat Doblo 1.9 Diesel viti 2003 Boshpumpa Defekt

1 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 13:09 Vetura , Pejë

Renault Scenic 1.5 Diesel viti 2005 Pa Dogan

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 13:07 Vetura , Pejë

Renault Scenic 1.9 viti 2005 Llagerat e Radelices DEFEKT

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:07 Vetura , Pejë

Ford Transit 2.0 Diesel viti 2004 Pa Dogan Boshpumpa Defekt

650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 13:06 Vetura , Pejë

Renault Scenic 1.5 Diesel viti 2005 Pa Dogan

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 13:06 Vetura , Pejë

Opel Kadet 1.3 Benxin RKS

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
22 Nën 13:06 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.9 Diesel viti 2005 Instalimi Defekt

1 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 12:24 Vetura , Pejë

Golf 5, i sapo servisuar, RKS 9 muaj

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 15:12 Vetura , Pejë

Golf 7.5

17 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Nën 12:55 Vetura , Pejë

Golf 6

11 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 12:55 Vetura , Pejë

Golf 6 2.0 disel

11 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Nën 16:55 Vetura , Pejë

Shesh golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 06:29 Vetura , Pejë

Golf 6

11 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 19:33 Vetura , Pejë

Golf 6

11 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 19:29 Vetura , Pejë

Golf 6

11 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 10:34 Vetura , Pejë

Blej vetura te aksidentuara

11 Nën 13:21 Vetura , Pejë

Golf 7 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 16:36 Vetura , Pejë

Shitet

8 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione