Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasat - Vetura Të gjitha në Pejë

Audi , 19
BMW , 17
Opel , 11
Ford , 7
Peugeot , 6
Acura , 5
Citroën , 4
Fiat , 3
Nissan , 3
Renault , 3
Rover , 2
Seat , 2
Alpina , 1
Hyundai , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Škoda , 1
Smart , 1
BAIC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasat,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasat Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:19 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel RKS dizne turbin defekt

750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

Kamioneta me 6 Ulse T4 2.4 Diesel 1 VIT RKS

2 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:38 Vetura , Pejë

Passat b8 2.0 DSG 2015 Pa Dogan

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:37 Vetura , Pejë

Golf 3 1.9 sdi

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:34 Vetura , Pejë

Ford Escort 1.8 Diesel

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 Vetura , Pejë

Fiat Doblo Cargo 1.9 Diesel me 5 Ulse

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 Vetura , Pejë

Golf 7 2.0 TDI 4X4 viti 2015 model 2016 Pa Dogan

8 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Vetura , Pejë

Citroen c3 1.6 Benxin viti 2004

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 Vetura , Pejë

Fiat Punto 1.2 Benxin viti 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:22 Vetura , Pejë

Shkoda Felicia 1.9 TDI

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Vetura , Pejë

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:21 Vetura , Pejë

Citroen Berlingo 2.0 HDI viti 2004

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:38 Vetura , Pejë

Pasat B7 Automatik 2.0 full opsione 1vjet rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:59 Vetura , Pejë

Shes pasat 2.0tdi dsg full ekstra

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Vetura , Pejë

Pasat pa Dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:21 Vetura , Pejë

Passat 3c

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI- Rks 1vjet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Opel Insignia155000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI Facelift ����

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:15 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz E270

5 600 EUR

30 Maj 14:04 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel viti 2003 Dizne Turbin defekt

750 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 17:46 Vetura , Pejë

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Maj 14:10 Vetura , Pejë

Pasat 3c

5 800 EUR

28 Maj 06:11 Vetura , Pejë

pasat 2

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 17:56 Vetura , Pejë

URGJENT sipas marrveshjes, pasat 2sh,

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 23:58 Vetura , Pejë

Pasat

13 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 00:04 Vetura , Pejë

Pasat CC

13 200 EUR

20 Maj 12:23 Vetura , Pejë

Shitet urgjent pasat 2003 ne gjendje te mire

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 18:20 Vetura , Pejë

pasat 2

800 EUR Price Reduced

15 Maj 23:32 Vetura , Pejë

Pasat B8

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 22:40 Vetura , Pejë

Shes passat 2 1.6 turbo dizel.

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 21:00 Vetura , Pejë

Pasat 3 C

5 700 EUR

10 Maj 11:24 Vetura , Pejë

Citroen Evasion 2.0 hdi - per pjese -

950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 11:56 Vetura , Pejë

Pasat CC 2016

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:53 Vetura , Pejë

Shitet passat karavan b4

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 17:49 Vetura , Pejë

Pasat

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 15:29 Vetura , Pejë

Shes nrroi

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 03:05 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz c220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:34 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel dizne turbnin defekt

850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 10:31 Vetura , Pejë

Audi 80 1.6 Diesel

750 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:29 Vetura , Pejë

Passat 2 1.9 i thjeshte

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 20:32 Vetura , Pejë

Pasat 1.9/dizell

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 17:18 Vetura , Pejë

Vw Pasat B8 1.6 Dizel DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 12:38 Vetura , Pejë

Shes Pasat 1.9 Fabrikisht Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Mar 02:27 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 18:29 Vetura , Pejë

Shes nrroi

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:57 Vetura , Pejë

Passat

17 Shk 18:58 Vetura , Pejë

Pasat

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Shk 13:00 Vetura , Pejë

Pasat b7 URGJENT!

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 15:58 Vetura , Pejë

Pasat B8

26 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasat | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pasat në kategorinë Makina
  • pasat në kategorinë Vetura | Peugeot | 307
  • pasat në kategorinë Vetura | Peugeot | 407
  • Pasat në kategorinë Vetura | Seat | Toledo
  • Pasat në kategorinë Vetura | Toyota | Yaris
  • pasat në kategorinë Vetura | BMW | 120 | Seri 1
  • Pasat në kategorinë Vetura | Citroën | C4
  • Pasat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CL-Class
  • Pasat në kategorinë Vetura | Kia
  • Pasat në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 220 | E-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione