touran | Pejë | Makina | Vetura

Opel , 3
Audi , 2
Seat , 2
BMW , 1
Dacia , 1
Hyundai , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe touran,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj touran Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Korr 18:40 ,

Farat lleda origjinal per Golf 7

Histora e veturës

370 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 14:23 ,

Touran 2.0 Tdi 2010 BlueMotion

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:24 ,

Audi A8 (SHITUR)

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 12:57 ,

Seat Leon FR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:18 ,

Touran 1.9 6+R shpejtësi RKS

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:14 Shitorja ,

✅VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI SPORTEDITION

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 00:14 Shitorja ,

✅VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI SPORTEDITION

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 20:39 ,

touran

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Korr 21:19 ,

Rent a Car Touran 1.9 , 7 ulese

Histora e veturës

25 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 09:20 ,

✅VW TOURAN HIGHLINE 2.0 TDI SPORTEDITION

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:08 ,

Touran 1.9 TDI 6 shpejtësi 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 16:13 ,

SHITET Touran 2.0 2014

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 11:43 ,

Shes Touran -2.0 TDI 2013 7 ulse

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 13:03 ,

Touran 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 14:25 ,

Shes touran 2.0 viti 2013 7 ulse

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:55 ,

Shes Touran

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 22:18 ,

Shes Touran 1.9 Tdi Rks

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 20:48 ,

U shitttttt

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 09:47 ,

TOURAN 1.9 TDI RKS AUTOMATIK DSG

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 07:31 ,

Touran 1.6

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 18:09 ,

UUUU SHITTT

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 17:37 ,

Shiten fellnet me guma SvFT

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 09:01 ,

Ww Touran DSG

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 14:41 ,

Touran / 2010

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 19:59 ,

Touran 2009 DSG

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:28 ,

Touran 1.9 automatik 7 shpejtsi

Histora e veturës

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 21:10 ,

VW Touran 2.0tdi Automatic 7Ulse 10.12.2015

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 15:56 ,

Touran

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:28 ,

Vw Touran 2.0 Automatik DSG

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 14:10 ,

Touran 1.9 DSG

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Shk 14:10 ,

Touran 1.9 DSG

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 09:31 ,

VW Touran

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 19:56 ,

VW Touran 2.0 TDI Freestyle me Dogane dhe homologim

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 10:36 ,

Touran 1.9 TDI 2007 6 shpejsi regjistrim 8muj

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 18:29 ,

VW Touran/2010

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 15:49 ,

Touran 1.9 / 7 Ulse / viti 2010 pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 15:14 ,

Shes veturen VW touran

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 20:55 ,

Vw touran 1.6 diesel 2011 (7 ulese)

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Tet 20:17 ,

VW-TOURAN 1.9 TDI DSG (2007)

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 21:02 ,

Touran 2.0 140 ps

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 18:56 ,

Vw Touran 2012 2.0 tdi Shitet ose Ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 11:01 ,

Touran 1.9 tdi dsg

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 11:40 ,

Touran 2.0 TDI 7ulëse

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 18:29 ,

Touran 2.0 2005 TDI

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 14:41 ,

Vw touran 2.0d 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj touran | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione