Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pejë | Makina | Vetura

Acura , 175
Aixam , 25
Alfa Romeo , 210
Alpina , 16
Artega , 6
Audi , 1974
BAIC , 3
Bentley , 6
BMW , 1524
Bugatti , 3
Buick , 4
Cadillac , 8
Chevrolet , 48
Chrysler , 61
Citroën , 587
Corvette , 6
Dacia , 22
Daewoo , 27
Daihatsu , 10
DeTomaso , 1
Dodge , 21
Ferrari , 10
Fiat , 820
Ford , 813
GMC , 4
Grecav , 4
Honda , 53
Hummer , 2
Hyundai , 193
Infiniti , 5
Isuzu , 26
Jaguar , 23
Jeep , 165
Kia , 123
KTM , 1
Lada , 13
Lancia , 30
Land Rover , 171
Lexus , 5
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 1
Mazda , 142
Mercedes-Benz , 3209
MG , 9
MINI , 50
Mitsubishi , 179
Morgan , 4
Nissan , 364
NSU , 2
Opel , 2205
Peugeot , 893
Piaggio , 6
Plymouth , 3
Pontiac , 3
Porsche , 20
Proton , 2
Renault , 1136
Rover , 42
Saab , 20
Seat , 304
Škoda , 217
Smart , 66
Ssangyong , 17
Subaru , 7
Suzuki , 129
Tata , 10
Tesla , 1
Toyota , 196
TVR , 3
UAZ , 1
VW Volkswagen , 10043
Volvo , 132
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 21
Zastava , 15

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:23 ,

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:22 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:57 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:16 ,

Frontera

5 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 ,

Toyota Land Cruiser 3.0

14 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 ,

Fiat Panda 1.3 Disel

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

BMW X5 3.0 X-Drive

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

VW Polo GTI 1.4 TSI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:45 ,

Audi SQ5 Bi-TDi Competition 326 Ps 2015 Quattro S-Line

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:40 ,

VW Golf 7.5 2.0 DSG 4Motion

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione