Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Peugeot | 104

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Peugeot 104 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:21 Vetura , Viti

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 10:40 Vetura , Rahovec

Shitet peugeot partner

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 12:56 Vetura , Therandë

Djdjjdjd

17 Nën 03:26 Vetura , Kastriot

Pikap Peugot

1 500 EUR

12 Nën 05:34 Vetura , Kastriot

Pikap Peugot

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 22:28 Vetura , Mitrovicë

Pezho pikap

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Sht 08:42 Vetura , Klinë

Pikapi nshtije

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Gush 15:03 Vetura , Ferizaj

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 12:30 Vetura , Vushtrri

Pezho

12 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 21:30 Vetura , Therandë

Shitet Pezho 1.8 Benzin

420 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 07:32 Vetura , Pejë

She's peugot

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 15:43 Vetura , Viti

Shit ose ndrroj

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gush 19:32 Vetura , Viti

Peugeot 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 15:56 Vetura , Pejë

Peugeot

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 22:47 Vetura , Gjilan

shitet vetura 3007 1.4 ngjendje perfekte

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 10:53 Vetura , Prizren

Shiten

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 12:40 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Nën 09:35 Vetura , Prishtinë

Shitet

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 22:51 Vetura , Lipjan

Shitet vetura

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
25 Pri 18:43 Vetura , Gjilan

shitet kamijoni

1 750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 20:36 Vetura , Fushë Kosovë

Peugeot

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 16:20 Vetura , Malishevë

shitet

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Jan 16:13 Vetura , Malishevë

Peugeot 104 benzin

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 16:05 Vetura , Prizren

Peugeot 104 benzin

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 16:01 Vetura , Pejë

shitett

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Jan 16:01 Vetura , Prishtinë

Shitet

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 16:46 Vetura , Malishevë

Shitet

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Nën 22:39 Vetura , Pejë

Peugeot 106 dizel

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 21:37 Vetura , Prishtinë

Peugeot 206 dizel

3 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Gush 17:40 Vetura , Prishtinë

SHITET -NDRROHET pezho1.9 REGJISTRIM 1vjet

1 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 23:24 Vetura , Gjilan

Shes pezho urgjend

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 22:29 Vetura , Vushtrri

Peugeot

860 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Qer 21:33 Vetura , Prishtinë

Pikapi

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 19:06 Vetura , Ferizaj

Pikado

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Maj 23:09 Vetura , Ferizaj

Pikap

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Maj 20:49 Vetura , Ferizaj

Pikap

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Pri 21:09 Vetura , Ferizaj

Pikap

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 17:39 Vetura , Ferizaj

Pikap

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 10:58 Vetura , Drenas

Vetur

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 21:36 Vetura , Ferizaj

Pikap

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 21:26 Vetura , Ferizaj

Pikap

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Jan 14:21 Vetura , Prishtinë

Shitet pezhojaextra lire

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 21:07 Vetura , Prizren

Shitet ne gjendje te rregullt

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 20:37 Vetura , Prizren

Peugeot 104 dizel

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Nën 19:30 Vetura , Prizren

Shes pikapin

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Sht 17:42 Vetura , Gjakovë

Peugeto

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 10:24 Vetura , Skenderaj

Peugeot 104 -95

Viti: 1995
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
30 Mar 14:32 Vetura , Lipjan

Peugeot

599 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Peugeot 104 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione