Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Peugeot | 308

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Peugeot 308 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:02 Vetura , Lipjan

Peugeot 308

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 Vetura , Ferizaj

��•PEUGEOT 1.6 HDi i DOGANUAR .1.ViT RKS ViTi-2012-NDRRiM��

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:51 Vetura , Prishtinë

Peugeot 308 1.6d Automatik Viti 2018

12 450 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:44 Vetura , Lipjan

peugeote 308cc

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:36 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 1.6 E-HDI ME DOGAN HOMOLOGIM 6 SHPEJTSI - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:36 Vetura , Vushtrri

PEUGEOT 308 2.0 HDI 2011 PANO JBL SOUNDS

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:23 Vetura , Prishtinë

Pezho 308 1.6HDI viti 2013 nga Zvicrra

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:27 Shitorja Vetura , Ferizaj

Peugeot 308 2.0 BlueHDi GT-Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:48 Shitorja Vetura , Ferizaj

Peugeot 308 2.0 BlueHdi * Allure * Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:40 Vetura , Mitrovicë

Pezho 308 1.6 hdi v.p 2010 049527777

123 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:17 Shitorja Vetura , Ferizaj

��%OFERTA SUPR SPECJALE 2023 %��Peugeot 308 SW 1.6 e-hdi

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:43 Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 308 1.6 HDI DIESEL

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:44 Vetura , Gjilan

PEUGEOT 308 1.6 e-Hdi - 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:44 Vetura , Gjilan

PEUGEOT 308 SW 1.6 e-HDi SST nga CH - 2013 ����

6 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:14 Shitorja Vetura , Gjilan

Peugeot 308 1.6 eHDI Automatic 2012����

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:00 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 308 viti 2010 (7ulse)����

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:53 Vetura , Prizren

Peugeot 308 2.0 Hdi vitti 2014 automatic

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 21:34 Vetura , Ferizaj

Peugeot 308

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 18:11 Vetura , Ferizaj

Peugeot 1.6-dizel 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 18:02 Vetura , Ferizaj

PEUGEOT 308 1.6 HDI AUTOMATIK

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 22:02 Vetura , Pejë

PEUGETO 308 2.0 HDI AUTOMATIK PANORAM RKS

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:26 Shitorja Vetura , Gjilan

Peugeot 308 2.0 BlueHDI Automatic����

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 11:28 Vetura , Pejë

Peugeot 308 2.0 hdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 19:19 Vetura , Prishtinë

Shitet peugeot 308 dizell 1.6 hdi rks 11 muj me klim

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 22:55 Vetura , Gjilan

Shitet Peugeot 308

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Mar 21:36 Vetura , Fushë Kosovë

Shes ose Ndrroj Peugeot.1.6 HDI viti 2011, RKS.

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 16:02 Vetura , Viti

Peugeot 308 1.6 hdi

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 20:28 Vetura , Gjilan

Shitet Peugeot 308

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Mar 21:30 Vetura , Ferizaj

Peugeot 308 e-HDI 2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 21:02 Vetura , Prishtinë

Pjese per Peugeot 308 1.6 hdi viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 17:54 Vetura , Lipjan

Peuget 308 1.6, 2014

10 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 14:39 Vetura , Gjilan

Shitet peugeot 308

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 11:09 Vetura , Prishtinë

Shitet Peugeat 1.6 diseal - AUTOMATIK 2010

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 21:49 Vetura , Pejë

PEUGEOT 308 GT LINE 2.0 HDI - 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Mar 20:02 Vetura , Ferizaj

Peugeot 308eHDI Allure Edition 2012

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 13:04 Vetura , Ferizaj

pezho 308

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 10:47 Vetura , Mitrovicë

Shitet Peugeot 308 HDI GT Line

09 Mar 13:39 Vetura , Ferizaj

pezho 308

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 08:41 Vetura , Pejë

Peugeot 308 16 hdi

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 21:43 Vetura , Prishtinë

Peugeot 308 1.6 Blu Hdi

990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 13:46 Vetura , Gjilan

Peugeot 308 1.6 hdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 12:32 Vetura , Gjilan

Shitet Peugeot 308

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Mar 17:42 Vetura , Prizren

Shitet vetura pezho308 karavan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 12:26 Vetura , Gjilan

Shitet Peugeot 308

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 15:42 Vetura , Ferizaj

Peugeot 308 SW 2.0 HDI Automatik

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Mar 11:35 Vetura , Mitrovicë

Peugeot 308 viti 2010 motorr 1.6 disel full panoram

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 20:05 Vetura , Prizren

Peugeot 308

4 150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 08:38 Vetura , Mitrovicë

Shiter pesho 308 E Hdi viti 2012 Aftomatik e doganume

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 04:46 Vetura , Prishtinë

Peugeot 308

6 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Peugeot 308 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione