Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Peugeot | Expert Tepee

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Peugeot Expert Tepee | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Jan 12:05 Vetura , Ferizaj

Shietet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 14:34 Vetura , Prishtinë

Picap cady peugeot

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 20:01 Vetura , Besianë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 23:09 Vetura , Kaçanik

U shit

11 Maj 17:40 Vetura , Shtime

shitet kombi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 13:37 Vetura , Prishtinë

Peugeot Expert 2.0 HDI - Pa Dogan

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 15:34 Vetura , Klinë

SHES PEUGEOT EXPERT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 18:55 Vetura , Ferizaj

Pezho

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 21:44 Vetura , Rahovec

shitet

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 21:31 Vetura , Klinë

Shitet ose ndrrohet me material ndertimor

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 11:17 Vetura , Gjakovë

Peugeot

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 22:07 Vetura , Prizren

SHITET URGJENT !!!

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 15:09 Vetura , Deçan

She's pezhon 1.9 viti 2000

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 17:38 Vetura , Prizren

Peugeot Expert

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Qer 20:42 Vetura , Lipjan

Peugeot 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 20:12 Vetura , Lipjan

U shit.

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Dhj 17:49 Vetura , Drenas

Peugeot klim ndrrim 2.0dizell

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Dhj 14:53 Vetura , Pejë

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 10:08 Vetura , Gjakovë

shes

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 11:43 Vetura , Vushtrri

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Peugeot Expert Tepee | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione