Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Peugeot | J5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Peugeot J5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Korr 15:13 Vetura , Mitrovicë

shitet

1 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Shk 19:24 Vetura , Pejë

Kamionet Peugote J5

2 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 18:35 Vetura , Deçan

Kamionet Peugote J5

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 15:08 Vetura , Gjakovë

Kamionet Peugote J5

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 19:49 Vetura , Gjilan

Kamionet peugeot j5

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 14:48 Vetura , Lipjan

Kombi Peugot J5

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 14:56 Vetura , Lipjan

Kombi

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 19:03 Vetura , Dragash

Shitet

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 13:56 Vetura , Prizren

Vetura ne gjendje te rregullt

2 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 13:08 Vetura , Prizren

Shes KapmShtepiz perfekt

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Gush 12:12 Vetura , Prizren

Shes KapmShtepiz perfekt

Viti: 1989
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Maj 11:46 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet kamioneta

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:53 Vetura , Viti

kamionet me kiper

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 21:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Peugeot J5

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 06:40 Vetura , Fushë Kosovë

Kamionet pezho j5

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 08:40 Vetura , Viti

Shes kamioneten

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 10:20 Vetura , Pejë

Peugeot j5

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 12:50 Vetura , Prishtinë

Peugeot

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 12:08 Vetura , Prishtinë

shes ose ndrroj

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 23:14 Vetura , Prishtinë

peugeot j 5

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 17:31 Vetura , Prishtinë

Peugeot J5

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:58 Vetura , Ferizaj

pezho j 5

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 10:15 Vetura , Pejë

Iveco

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 22:02 Vetura , Deçan

Peugeot J5 Dupellkabin

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 20:12 Vetura , Lipjan

Kombi

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Tet 18:06 Vetura , Skenderaj

peugeot

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 22:36 Vetura , Dardanë

Peugeot me rks

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 18:25 Vetura , Skenderaj

Peugeot

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Peugeot J5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione