Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Pontiac Të gjitha në Kosovë

6000 , 2
Firebird , 3
G6 , 2
GTO , 1
Grand-Am , 1
Montana , 3
Sunbird , 1
Targa , 1
Trans Am , 2
Vibe , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Pontiac | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Mar 16:34 Vetura , Fushë Kosovë

shitet golf 5 170ps rks 8 muj qmimi 4900 URGJENT

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 01:28 Vetura , Mitrovicë

Pasat B8

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Gush 09:24 Vetura , Prishtinë

Pontiac Firebirt GTA Trans AM 5.7 TPI

Viti: 1989
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
16 Maj 09:47 Vetura , Prishtinë

Shitet passat B8

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 16:52 Vetura , Vushtrri

Shes Veturen

650 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 11:26 Vetura , Kaçanik

pheiton

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 14:06 Vetura , Rahovec

Shitet Urgjent!

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 21:25 Vetura , Prishtinë

SERVISI I LlUPAVE

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
21 Maj 23:24 Vetura , Rahovec

Pontiac Aztek

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 17:10 Vetura , Dardanë

Shitet golf 5 urgjent!!!!

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 22:11 Vetura , Vushtrri

Shitet gillera 150cc

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Gush 19:48 Vetura , Prishtinë

Shes pontiac i qlajmrum motori defekt 7 ulse

400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 10:10 Vetura , Malishevë

pasat 3

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 17:09 Vetura , Drenas

Shes urgjent veturen ne gjendje perfekte

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 18:38 Vetura , Pejë

Pontiac Trans Am -98

15 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 23:33 Vetura , Therandë

Shitet kerri

1 100 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 12:25 Vetura , Lipjan

Shes pasat TDI

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 18:49 Vetura , Ferizaj

U shit

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 09:50 Vetura , Pejë

PONTIAK AZTEK

900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Nën 11:10 Vetura , Malishevë

shes kerrini asht shum i mir siq shihet ne foto

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Tet 23:07 Vetura , Vushtrri

rover 75

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:25 Vetura , Ferizaj

Shitet pezho partner

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 21:54 Vetura , Malishevë

shes pontijacin asht 2000kobik bajm ndrrim me me

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 20:21 Vetura , Prizren

Shes PASATIN

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 10:00 Vetura , Drenas

Pontiac Trans Sport -92

460 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 11:05 Vetura , Prishtinë

Shes veturen

400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:01 Vetura , Drenas

Pantiak

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 13:53 Vetura , Therandë

Pontiac astek, viti 2001, regjistrim gusht 2017

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 16:09 Vetura , Drenas

passat

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 20:49 Vetura , Prizren

Pontiac benzin -99

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 11:37 Vetura , Ferizaj

pontiac cabrio. clim.automatik

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 12:10 Vetura , Lipjan

pontiac

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Korr 20:33 Vetura , Skenderaj

Shitet vetura urgjent

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 07:28 Vetura , Gjilan

Shitet Pontiac Trans Am Targa FireBird

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:38 Vetura , Therandë

Pontiac Trans Sport -92

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Mar 17:28 Vetura , Besianë

Shitet vetura pasat

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 18:45 Vetura , Lipjan

Pontiac 2.3 Benzin 95 8muj regjistrim

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Jan 23:28 Vetura , Therandë

Pontiac Trans Sport -96

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Jan 15:30 Vetura , Pejë

Pontiac Montana

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Jan 00:16 Vetura , Therandë

Veturë në shitje

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Jan 14:38 Vetura , Drenas

Pontiac Trans Sport -95

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Pontiac | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione