Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Porsche | Cayenne

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Porsche Cayenne | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:15 Vetura , Prishtinë

PORCHE CAYEEN 3.0D PONORAM VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:23 Vetura , Ferizaj

Porsche Cayenne 3.0D Automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:06 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:58 Vetura , Rahovec

Porsche Cayenne

26 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 09:48 Vetura , Gjakovë

Branik ( Parakolf ) Porshe Cayenne seria 2004-2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 04:49 Vetura , Therandë

Porsche

49 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Shk 16:45 Vetura , Prishtinë

Porcshe

24 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 23:47 Vetura , Therandë

Porsche

49 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Shk 23:35 Vetura , Therandë

Porsche

49 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Shk 23:03 Vetura , Prishtinë

shitet porsche cayenne

39 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Jan 01:20 Vetura , Pejë

Porsche Cayenne 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 00:05 Vetura , Prishtinë

Prosche CayenneS

46 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 14:07 Vetura , Prishtinë

Porche Cayenne 3.0 Dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 13:52 Vetura , Mitrovicë

porsche cayenne s 340 ps

123 456 889 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 18:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

10 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

24 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 06:24 Vetura , Pejë

Porsche cayenne 3.0 Dizell

14 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 11:27 Vetura , Prishtinë

MAKINA ME QERA / Porsche Cayenne

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Tet 15:30 Vetura , Gjilan

Shitet Porsche cayenne

31 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 17:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Porsche Cayenne 2010 full 3.0

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 23:23 Vetura , Prishtinë

Shitet Ndrrohet Porsche Cayenne 3.0

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 15:16 Vetura , Vushtrri

Porsche Cayenne GTS

32 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Korr 16:31 Vetura , Gjilan

Porsche

34 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Korr 16:37 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 20:11 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne Exlusive 3.0 diesel me km te garantuara

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 17:38 Vetura , Ferizaj

Shitet porsche. Cayen. 2012

24 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 20:32 Vetura , Prizren

Porshe Cayne

10 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 21:54 Vetura , Gjilan

Porsche Cayenne 3.0d Viti 2012 Panoram Full Opcion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:45 Vetura , Gjilan

Porsche Cayenne 3.0d Viti 2012 Panoram Full Opcion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Pri 20:56 Vetura , Prishtinë

PORSCHE CAYENNE 3.0 DIESEL FULL OPSION

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 14:40 Vetura , Prishtinë

PORSCHE CAYENNE 3.0 DIESEL FULL OPSION

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:05 Vetura , Rahovec

PORSCHE CAYENNE S 4.6 V8 250KW 2008

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 09:37 Vetura , Gjilan

PORSCHE CAYANNE 3.0 D I REGJISTRUAR RKS

23 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 01:30 Vetura , Prishtinë

PORSCHE CAYENNE

05 Pri 12:16 Vetura , Pejë

Porsche Cayenne

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 19:08 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 15:45 Vetura , Prishtinë

PORSCHE CAYENNE 3.0 DIESEL FULL OPSION

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:26 Vetura , Prishtinë

PORSCHE CAYENNE 3.0 DIESEL FULL OPSION

21 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 17:19 Vetura , Prishtinë

PORCSHE CAYENNE 3.0 DIESEL FULL OPSION

21 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 03:20 Vetura , Kaçanik

Porsche Cayenne 3.0 GTS Sport Paket

34 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 12:10 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 2017

43 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Dhj 19:53 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne 2011 3.0 Diesel

24 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 16:12 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne

43 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Nën 05:00 Vetura , Prishtinë

Porsche ne shitje

33 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 02:36 Vetura , Viti

Porsche Cayenne 3.0D 2011 i Doganuar Full Opcione

21 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 23:38 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 20:13 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 19:42 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:57 Vetura , Prishtinë

Porsche Cayenne 3.0 Disel

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Porsche Cayenne | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione