2004 | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 336
Renault , 198
Audi , 189
Citroën , 139
BMW , 118
Peugeot , 111
Ford , 86
Fiat , 66
Nissan , 27
Seat , 26
Hyundai , 21
Kia , 18
Smart , 13
Mazda , 12
Toyota , 10
MINI , 10
Škoda , 8
Chrysler , 7
Volvo , 7
Daewoo , 5
Jeep , 5
Chevrolet , 5
Jaguar , 4
Honda , 4
Suzuki , 2
Rover , 2
Saab , 2
Cadillac , 1
NSU , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Infiniti , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2004,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2004 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:51 Shitorja ,

Mercedes A180

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:46 ,

Shitet bmw 740 bi turbo

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:34 ,

Touran 1.9 TDI ComfortLine Tabela RKS Model 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 ,

Renault Kangoo 1.5 dizel 2004 URGJENT

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:02 Shitorja ,

Shitet VW Caddy 1.9 SDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:01 Shitorja ,

Opel Zafira 2.0 Dti Viti 2004 7 Ulse Rks

2 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

SHES MERCEDES VANEO 1.7 CDI VITI 2004 AUTOMATIK

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:45 ,

SHES GOLF 5 DIZEL 1.9 VITI 2004

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:41 ,

SHES MERCEDES ML DIZEL 4.0 VITI 2004 RKS 1 MUJ 4x4 AUTOMATIK

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:29 ,

CADDY 2.0 SDI VITI 2004 ISAPOARDHUR

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 ,

Golf 4 1.9 Tdi Automatik Pacifik 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:12 ,

Touran 1.9 TDI ComfortLine Tabela RKS Model 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

VW CADDY 2.0 TDI

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

Volvo XC 90 2.4D Automatik 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:28 ,

Kuke per BMW viti 2003 nga gjermanija

55 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:01 Shitorja ,

MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK LONG VERSION

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 ,

Golf V 1.9tdi viti 2005 Rks 1muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:09 ,

Shitet Fiat Scudo me dogan te paguar

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:54 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:10 ,

Mercedes-Benz E320 CDI Automatik Avangard

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:43 ,

citroen c3 2004 dizell 1.4hdi

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:32 ,

SEAT ALHAMBRA 1.9 TDI 6 shpejci 7 ULSE vp 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:11 ,

Passat

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:49 ,

SHARAN 1.9 TDI 6 shpejci 7 ulse

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI DIZEL MOTORR JAPAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:46 ,

TOURAN 2.0 TDI highline --ndrrim i mundeshem

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:45 ,

GOLF 5 2.0 TDI Sport line SHUM I MIR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:37 ,

Renault Megane 1.5 Dci 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:22 ,

CADDY 2.O SDI 2004 VITI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:56 ,

Shes opel combo pikap v.p 2004 1.7dti motorr japan 1vit rks

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:53 ,

Skoda 1.9 tdi 4x4 6 shpejci pa dogan

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 23:38 ,

Lancia Urgjent shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:43 ,

Chevorlet 1.4 Benzin Plin

1 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:16 ,

Shitet Pegueot 206 X- line 2004

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 16:34 ,

SHES APO NDRROJ RENAULT MEGANA 1.9 DIZELL

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 11:00 ,

OPEL MERIVA 1.6 2004 qmimi fiks:1350 euro

1 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Pri 09:07 ,

Shitet Opel Corsa C 1.2 benzin, 2004

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 03:17 ,

U shit nga a.s dardani

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 01:09 ,

VW PASSAT 1.9 TDI 74 KW 6 SHPEJTSI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 00:09 ,

SHITET OSE NDRROHET Touareg 2.5 - 1 VITË REGJISTRIM

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 23:29 ,

Shes passatin

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:53 ,

Touran

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 17:26 ,

Shitet vetura:Mercedes g-class

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:55 ,

Reno Megane 2004 1.5 Dci

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 13:41 ,

USHIT NGA A.S GETI

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 22:05 ,

Shes pezho 307 2.0 6 shpejci

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 11:36 ,

Shes passatin

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 03:21 ,

t5 2.5 TDI 1 vit regjistrim

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 12:18 ,

Shes vw golf 5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2004 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 2004 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • 2004 në kategorinë Vetura | Opel | Insignia

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione