7 Ulse sharan | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 10
Audi , 4
Peugeot , 4
Fiat , 3
Renault , 3
BMW , 2
Ford , 2
Seat , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Citroën , 1
Hyundai , 1
Porsche , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 7 Ulse sharan , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 7 Ulse sharan Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:42 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT AUTOMATIK 2011

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:29 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG -2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:57 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:41 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT 4MATIC AUTOMATIK I DOGANUAR 2012

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:23 ,

sharan 7 ulse

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 11:39 ,

Opel Zafira 2.0 Dizel Viti 2001 RKS 6 Muj

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 11:32 ,

Opel Zafiri 1.9 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Shk 22:27 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 10:21 ,

Vw Sharan, 1.9 TDI Trendline, Modeli 2009, 7 ulse

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 08:02 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 11:17 ,

Golf 7 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 22:20 ,

Vw Passat 2.0 TDI DSG 2012 HIGHLINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Dhj 09:39 ,

Golf 7 2104 Automatik

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 17:46 ,

sharan 1.9 diesel rks 7 ulse karrigat me nxemje

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Dhj 07:58 ,

Golf 7 automatik

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 00:05 ,

Golf 7 automatik 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 09:51 ,

Golf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 00:48 ,

Golf 7 2104

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 12:04 ,

Golf 7

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 08:57 ,

Gof 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Dhj 14:45 ,

Golf 7 2014 automatik full

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 18:37 ,

Golf 7 automatik 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Dhj 11:42 ,

Golf 7 2104

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 23:15 ,

Golf 7

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 18:27 ,

Golf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 21:40 ,

Gilf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 18:45 ,

Golf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 16:25 ,

Sharan Dizel 1.9 Viti 2000 Manual 7 ulse RKS

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 10:43 ,

Golf 7 automatik 2014

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 21:33 ,

Golf 7 automatik

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 12:24 ,

Golf 7 automatik

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 22:30 ,

Golf 7 automatik

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 17:05 ,

Golf 7 automatik

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 16:00 ,

Golf 7 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 13:38 ,

Golf 7 automatik 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 22:52 ,

Golf 7 automatik full 2104

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Nën 14:29 ,

Golf 7 automatik full

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 10:45 ,

MERCEDES BENZ W212 E-CLASS 2.2 ELEGANCE 12/2011 7G-TRONIC

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Nën 14:42 ,

Golf 7 automatik full

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Nën 16:50 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 19:46 ,

Golf 6. 1.6 tdi bluemotion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 04:43 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik EVO Elegance

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 15:56 ,

Golf 7 automatik full

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Tet 22:03 ,

Golf 7 2014 auautomatik full

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 12:02 ,

Bmw 320d luxury line automatik i sapo ardhun

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj 7 Ulse sharan | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim