Audi a3 | Prishtinë | Makina | Vetura

Audi , 1229
BMW , 170
Opel , 131
Peugeot , 50
Renault , 43
Ford , 36
Fiat , 30
Citroën , 27
Seat , 21
Jeep , 16
Toyota , 13
Škoda , 12
Smart , 9
Hyundai , 6
Porsche , 6
Volvo , 6
Nissan , 5
Kia , 4
Chrysler , 3
Ssangyong , 3
Aixam , 2
Chevrolet , 2
Honda , 2
Lancia , 2
Mazda , 2
MINI , 2
Rover , 2
Artega , 1
Daewoo , 1
Isuzu , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3 , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi a3 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Mar 18:58
Linku:
,

Audi A3 1.9

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 09:38
Linku:
,

Audi A3 2.0 Tdi quattro 184 PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 01:53 ,

Passat CC 2014 R-Line Full options��������

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:52 ,

Opel Combo 1.3 CDTI disel����

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 01:52 ,

Fiat 500 2012 1.2

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 00:28 ,

Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:28 ,

Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:57 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI Automatik Facelift

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Shitorja ,

AUDI A3 DSG AUTOMATIK 2.0TDI

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

audi a3 2.0 tdi automatik

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:44 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2100 € ��

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 ,

WOLSWAGEN POLO 1.4 BENZIN,RKS,KLIME,2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

TOURAN 2.0 TDI, AUTOMATIK,VITI 2014,ULESE 7

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:59 ,

Shitet Plini

200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:48 ,

Shitet Peugeot 206, 1.4 HDI

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:46 ,

Golf 7 TDI 2.0 Me 6 shpejci Model HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:45 ,

Kombi t2 1.7

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:39 ,

Pikap Citroen nemo 1.4 hdi viti 2008 pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:30 ,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatik -2009

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:05 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT AUTOMATIK 2011

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 ,

PEUGEOT 508 1.6 HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI ECO MOTIVE 5 DYER RKS 2010

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

Shes Gom Rezerv Per Golf 7 6 5 Tiguan Past 3 c 18q

89 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:17 ,

AUDI A3 2.0 TDI Sportback

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:11 ,

Audi A3 1.6 TDI ��tronic Automatik 1Vit RKS

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:10 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw 101Ps PACIFIC

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:03 ,

TOYOTA YARIS 1.0 VVTI HARGJIME MINIMALE -2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:57 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI ECO 2010 i PosaDoganuar

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:45 ,

MERCEDES E350 AMG LINE AUTOMATIK FULL OPCIONE

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:22 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:14 Shitorja ,

Audi A3 2.0 Tdi Quattro Viti 2014 Me Dogan 13.999€ + 383 44

13 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:03 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:00 ,

Shitet apo nderrohet alfa romeo 156 1.9 jtd rks lekur navi

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:59 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:48 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:47 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:46 ,

Audi A4 2.0 TDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione