Audi b4 | Prishtinë | Makina | Vetura

Audi , 213
Opel , 2
Peugeot , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi b4,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi b4 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:04 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 13:49 ,

Gjendja e rregullt

780 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 15:12 ,

shes audi b4 1.9 tdi viti 93 1 vjet regjistrim

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:30 ,

audi b4

950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 20:40 ,

Audi b4 1.9 tdi

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 19:48 ,

audi b4

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 13:04 ,

audi b4 1.6 benzin me klim pa dogan

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Nën 08:41 ,

Audi B4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 16:18 ,

Audi B4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 16:18 ,

Audi B4

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Nën 13:32 ,

Shitet reno laguna 1

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 12:34 ,

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS 3 MUJ BOJ NDERRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 20:39 ,

Shes audi b4

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Nën 17:09 ,

shes audi b4

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Nën 16:47 ,

shes audi b4

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:43 ,

Shes AUDI B4 1.9 TDI 1993

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 18:47 ,

Audi B4

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 18:48 ,

Audi b4

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 18:47 ,

Audi B4 2.0i

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 12:09 ,

Audi b4

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Korr 19:54 ,

Audi 100 2.3 E Benzin Viti 01.01.91 Bajm Ndrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 00:34 ,

Shes audi

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Korr 11:10 ,

Audi B4

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 14:03 ,

Audi B4

3 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 09:14 ,

Shes audi b4 2.0 benxin plin rks 10 muj boj ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 01:48 ,

��Peugeot 607 Dizel Rks 7 muj Klim Boj Ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Pri 21:41 ,

audi B4 benxin plin rks

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 21:13 ,

audi B4 1.8 benxin plin rks

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 14:58 ,

Audi B4 1.9 Dizell rks 1 Muj u shit flmmmm

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 20:48 ,

Cd magazin me 6 cd shanzher

50 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 16:33 ,

Audi b4

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 22:01 ,

Audi B4

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 22:16 ,

AUDI B4 -94- BENZIN KLIMA TRONIK

450 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 21:18 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 08:45 ,

Shes Audi 80 B4 1.6 Plin benzin

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
13 Jan 11:55 ,

Audi 90 dizel u shitttt flm merrjep

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 15:33 ,

Audi b4

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 12:52 ,

audi 80 b4

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 14:12 ,

U Shit Flmmmmmmmm

11 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Dhj 21:46 ,

Audi b4

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 13:47 ,

Audi 80 b4

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 15:40 ,

Shes AUDI B4 1.9 TDI 1993

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 21:33 ,

Shitet Audi B4 ose boj ndrrim me vetura pa dogan.

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 11:01 ,

Shitet/Ndrohet Audi B4 1.8 AUTOMATIK

999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 19:18 ,

Shitet Audi B4

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 15:53 ,

Shes/Ndroj audin b4 automatik

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 13:41 ,

Audi 80 B4 2.0i AUTOMATIK

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 14:35 ,

shes audi b4 1.9 TDI fabrikisht per pjes

500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi b4 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Audi b4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | RS-modele
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | QUATTRO
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | BMW
  • audi b4 në kategorinë Vetura | Alfa Romeo
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 190
  • Audi b4 në kategorinë Vetura | Audi | 80
  • Audi B4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Audi b4 në kategorinë Film dhe Muzikë
  • audi b4 në kategorinë Ngrohës dhe Klima

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione