Bmw 530 | Prishtinë | Makina | Vetura

BMW , 257
Opel , 29
Audi , 5
Renault , 5
Škoda , 4
Fiat , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Peugeot , 2
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Smart , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 530,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 530 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:08 ,

Bmw 530 X-Drive G30 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:06 Shitorja ,

BMW 530 X drive M

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:02 ,

Mercedes Benz C220 CDI

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 12:53 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 12:52 ,

Vw golf 6 2.0 TDI-GTD-DSG automatik viti 2012

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 10:51 ,

Super lire- Makine automatike per qirinj , Ndrroj me veture!

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 14:51 ,

Shitet urgjent BMW 530 XDrive

15 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 08:58 ,

Bmw 530 d

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 07:19 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Maj 09:46 ,

Shitet Golf VI, 1.6 TDI Viti 2012 modeli i fundit

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 22:38 ,

Passat 2 RKS deri 29/05/2021

890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:03 ,

Shtet apo nderrohet

17 990 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:38 ,

Bmw

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 00:04 ,

Bmw 530 XDrive Facelift

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 20:41 ,

BMW 530d xdrive

17 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:26 ,

BMW 530 facelift

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:01 ,

Fellne BMW M-PACKET

460 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 21:43 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 14:00 ,

Audi A6. 2.0 TDI. 6 shpejci me RKS

6 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:02 ,

Bmw F10

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 15:57 ,

BMW 530 D m paket full extra

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 19:35 ,

Golf 6 2.0 TDI 110ps

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 20:52 ,

U SHIT.......Bmw X 1- 2.0 X Drive Model FACELIFT me8 shpejci

9 890 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 20:05 ,

U shit.........BMW 116 Benzin viti 2012Kilometra 133.000

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Mar 19:28 ,

Bmw 318 E36

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 19:29 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 07:18 ,

Mercedes S350 4MATIC AMG

39 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 12:29 ,

Mercedes Cabrio E250

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Mar 00:17 ,

Bmw 530 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 10:02 ,

Renault Trafic

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Shk 17:37 ,

Shes Bmw 530xd

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 21:55 ,

Bmw 530 GT x-driver

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 18:50 ,

MERCEDES E350 AMG LINE AUTOMATIK FULL OPCIONE

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 01:02 ,

Bmw 525 Tds

18 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Shk 12:49 ,

VW Passat 3C

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 03:55 ,

BMW 530

11 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 15:43 ,

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 11:40 ,

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 19:27 ,

u shit e gzoft pronari

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 14:13 ,

Golf 5 1.9 TDI 2004

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 22:29 ,

U shit E Gzoft Pronari i Ri ��

28 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 23:23 ,

BMW 530

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 21:30 ,

BMW 530 xdrive

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 18:26 ,

opel

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 00:05 ,

Mercedes e200

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 16:21 ,

u shit

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 14:39 ,

Navigacion VW golf 7

55 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 530 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione