Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Drita golf 6 | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 44
Audi , 35
BMW , 26
Seat , 11
Ford , 8
Peugeot , 7
Škoda , 5
Renault , 5
Fiat , 4
Citroën , 2
Jeep , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Smart , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Drita golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Drita golf 6 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:58 Vetura , Prishtinë

BMW X1 2.0 DIZELL AUTOMATIK X DRIVE RKS 2010

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 TDI AUTOMATIK 2012 me DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:26 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi 2012 AUTOMATIK ME DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 Tdi AUTOMATIK 2012 me DOGAN

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:20 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0 Tdi Automatik DSG 2009 Highline

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320d e46 Facelift Automatik Viti 2004 Karrigat M

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - VITI 2008 - ECOFLEX - KLIM -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:56 Vetura , Prishtinë

Golf 6 1.6 TDI 77kw 105 ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:51 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2.0 TDI ( dsg ) full extra

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Vetura , Prishtinë

Mercedes C 220 CDI 6SHPEJTSI PA DOGAN 2002

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:41 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi Q5 2.0 TDI MATRIX I DOGANUAR

32 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:21 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

18 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:16 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:11 Vetura , Prishtinë

SEAT IBIZA

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:14 Vetura , Prishtinë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:12 Vetura , Prishtinë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI - DSG 4MOTION - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 18:51 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

19 Mar 02:59 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 d 2.0 dizel rks 1 vit

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 21:15 Vetura , Prishtinë

Skoda superb 2.0TDI / DSG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:59 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 17:15 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Golf 7

8 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 11:17 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 2.0 TDI KLIM RKS 5 muj 044896738

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 22:24 Vetura , Prishtinë

BMW 520D Luxury Line 2014

12 Mar 11:38 Vetura , Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Mar 16:00 Vetura , Prishtinë

Vw golf 6 R_line 1,6 diesel viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 17:40 Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.2 TDI 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:51 Vetura , Prishtinë

shitet

8 900 EUR

28 Shk 04:51 Vetura , Prishtinë

shitet

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 22:07 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0 DSG

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 09:54 Vetura , Prishtinë

Golf 6 plus DSG RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 16:13 Vetura , Prishtinë

Audi Q7 3.0 TDI 3 x S Line 272ps Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 19:22 Vetura , Prishtinë

Bora 1.9 tdi rks 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 21:15 Vetura , Prishtinë

ISHITUR FLMM����

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 19:40 Vetura , Prishtinë

Golf 6 (VI) TDI - Automatik DSG - RKS

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 18:56 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi a dogan 2005

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 01:11 Vetura , Prishtinë

Audi a6 3.0 tdi quattro pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 01:06 Vetura , Prishtinë

Passat 1.9 tdi pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

audi a3 2.0 tdi

4 200 EUR

02 Shk 03:08 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 dizel rks skaduar

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Shk 17:46 Vetura , Prishtinë

Golf 7

13 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 19:51 Vetura , Prishtinë

Golf 6 2013 viti i prodhimit

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Drita golf 6 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione