Ford Sierra | Prishtinë | Makina | Vetura

Ford , 29
Audi , 24
BMW , 15
Peugeot , 12
Opel , 11
Seat , 10
Fiat , 5
Renault , 5
Citroën , 3
Nissan , 3
Toyota , 3
Hyundai , 2
Smart , 2
Aixam , 1
Chevrolet , 1
Honda , 1
Lancia , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford Sierra , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford Sierra Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:16 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

SEAT IBIZA 1.4 TDI ECO MOTIVE 5 DYER RKS 2010

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

SEAT IBIZA 1.9 TDI TABELA RKS 5 DYER 2010

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

PEUGEOT 508 1.6 HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 ,

PEUGEOT 308 FACE LIFT 1.6 HDI I DOGANUAR 2013

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

MERCEDES C300 CDI FACE LIFT AUTOMATIK 2011

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

TOYOTA YARIS 1.0 VVTI HARGJIME MINIMALE -2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI ECO 2010 i PosaDoganuar

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:44 ,

VW Touran 2.0 TDI 2012 Automatik DSG ������������

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:43 ,

VW Tiguan 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 4Motion 12/2008

9 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:43 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:35 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

VW CADDY TDI 2012 ME 5 ulese

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:34 ,

AUDI Q5 3.0TDI S-Line* Quattro

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 ,

Nisan Micra 2013 Automatik i sapo ardhun doganuar

5 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:28 ,

Nissan Micra K13 1.2 Automatik 2013 i sapo ardhur

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:27 ,

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIK TIPTRONIK DSG -2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

Nissan Micra K13 1.2 Automatik Viti 2013

6 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:18 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:17 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7 Cdti Viti 2011 Me Dogan

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:16 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:16 Shitorja ,

Mercedes-Benz CLS 350 Cdi AMG 2012 Full

27 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:15 Shitorja ,

Peugeot 107 1.1 B Viti 2013 Rks 1 Vit

4 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:14 Shitorja ,

Fiat Punto 1.3 Disel Viti 2012 Me Dogan

4 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 Shitorja ,

Peugeot 207 1.6 Hdi Viti 2006 Rks 1 Vit

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2017

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 ,

MERCEDES GL 350 AMG BLUETEC 4 MATIC RKS - 2014

35 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:48 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011/ ME DOGAN

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:47 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011/ ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 18:28 ,

Shitet Alfa Romeo 147 1.9JTD 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:24 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 15:52 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 15:49 ,

Golf 6 2.0 TDI 2012 Dsg PaDogan ������������

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:56 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16A

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 11:52 ,

Zile dere me kamer, Smart WiFi Doorbell 32gb sd card dhuratë

69 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 11:51 ,

IP Camera PTZ, me rezolucion 8MP 4K, Dhuratë 32GB SD Card

69 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 11:50 ,

USB Type-C HUB 8-në-1, adapter me 8 porta të ndryshme

39 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 11:50 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:49 ,

Multimetër dixhital 3-në-1 voltmetër AC/DC detektor tensioni

39 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 11:49 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford Sierra | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim